Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Halványrózsaszin menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halványrózsaszin menyasszonyi ruha vállalható vagy gyerekes?

Figyelt kérdés

A barátom 2.5 év utan jegyzett el, téli esküvőt szeretnénk mert az olyan különleges.

A párom öltönye màr megvan, én még csak keresgélek.

A minap találtam egy halvány rózsaszín ruhát,nincs uszály vállpántos - ami fő szempont volt.

Szerintetek nem túl gyerekes?

Én 23, párom 24.



2018. júl. 27. 01:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%

Szia!

Szerintem úgy dönts ahogy a szíved diktál...ha ezt meglátva azonnal azt mondtad hogy tökéletes és csak a színe miatt vagy bizonytalan, ne habozz! EZ A TE NAGY NAPOD! ÉS ÚGY LESZ AHOGY TE SZERETNÉD!❤

(nekem egyébként nem gyerekes,én is ilyen színűre gondoltam)


18/L

2018. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm drága vagy! :)
2018. júl. 27. 02:09
 3/12 anonim válasza:
100%

Szerintem nem gyerekes, nekem is tetszik, ismerős is ment férjhez rózsaszín ruhában.

Csak akkor arra figyelj oda, hogy ha lesznek koszorúslányok, akkor nekik ne rózsaszín ruhájuk legyen ^_^

2018. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Szio


Szerintem egyeltalán nem gyerekes. Ha ez volt az amire rögtön azt mondtad hogy de Szép ez lesz az én ruhám, akkor a szíve miatt ne gondolkodj!!

Ez a Ti napotok! Legyen minden olyan amilyen te/Ti szeretnétek


Esetleg küldhetnél képet a ruháról


Sok boldogságot!! 😘


Egy lány

2018. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ahogy elképzeltem nekem nagyon tetszik :)

Ahogy az előzőek is írták, a ti napotok, válaszd azt amit a legjobbnak érzel és akkor lesz minden tökéletes. Szerintem egyáltalán nem gyerekes hanem különleges. Nagyon sok boldogságot!

18/l

2018. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Dehogyis gyerekes! Ez a te nagy napod, abban legyél, amit te szeretnél. Ráadásul egy halványrózsaszín ruha biztosan gyönyörű.

Sok boldogságot! :-)

2018. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szép lesz.


Ha NEKED tetszik és megy a stílusodhoz, akkor kölcsönözd ki.

2018. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem halványrózsaszín volt:)
2018. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Unokahúgom most nemrég házasodott, és halvány rózsaszín ruhában volt ő is:) Nagyon szép és különleges szerintem.

Sok boldogságot:)

2018. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát érdemes viselni amiben jól érzed magad. Az esküvő rólatok szól, nem érdemes kényelmetlenül lenni. Ha Te rózsaszínben érzed jól magad, viselj azt! :)
2018. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!