Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenkinek van legénybúcsúja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van legénybúcsúja?

Figyelt kérdés
ismerőseim körében egyről sem tudok,h. lett volna.És miért van erre "szükség"? Gondolok itt a táncoslányokra.Minek oda ? én legalábbis nem nézném jó szemmel,és nekem sem kéne senki más fiú.
2009. aug. 30. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Hülye amerikai filmekben láthatsz "legénybúcsút" és "leánybúcsút" meg idióta esküvőket, amiket aztán itthon sokan lemásolnak, azt hiszik, ez a szokás...

Mo-on ez nem szokás, egyáltalán nem KELL ilyet tartani!

2009. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
énis úgymond elítélem ezt.Az én esküvőmön ilyenről szó nem lehet. Házasodni fogok,nem pedig más lány közelében akarom látni a párom.Csak elrontaná a kedvem. akkor egyetértünk :)
2009. aug. 30. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha a baráti kör nem a saját érdekeit nézi, hanem a vőlegényét, akkor a legénybúcsún az lesz, amit a vőlegény szeretne. Ez akár egy közös pizzázás is lehet. Ugyanígy a lánybúcsúnál. Nyilván senki nem kényszeríti az amúgy antialkoholista vőlegényt/menyasszonyt, h berúgjon. Számomra a legénybúcsú ill. leánybúcsú arról szól, h elbúcsúztatom a (esetemben) lányságomat azok körében, akik végigkísérték azt. Életem 4 különböző szakaszából voltak ott barátnőim, akik közül volt aki nem is ismerte egymást, mégis egy nagyon-nagyon jó hangulatú buli lett, mivel mind szeretnek engem én is őket, és azt akarták, hogy rólam szóljon az este. Nem volt táncosfiúm, nem is akartam, nem is kaptam. Ennyi. Nem kell túllihegni. Nyilván ha nem akarsz, akkor nem tartanak neked, de hidd el, az is leánybúcsú, ha csak összeülsz a két legjobb barátnőddel és megnéztek egy filmet a lagzi előtt és emlékeztek. Egyébként táncoslány: hidd el, ha a férjed meg akar csalni, meg fog csalni, ha nem akar, nem fog. Ehhez nem kell táncoslány. Különben én sem voltam full boldog, hogy rendeltek a férjemnek egy lányt, de megbíztam/megbízok benne, tudtam, h nem ezen múlik. Neki is volt egy felejthetetlen estéje, nekem is, a legjobb barátaink körében.
2009. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon igaz az első válasz! Nem kell mindent a filmekből másolni!
2009. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy...

álma ;)

2009. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

végülis igaz. De nyilván barátom megmondaná haverjainak,h. neki nem kell táncoslány.Ismerem őt :] és igaz,h. elég egy beszélgetés is :)


de a táncloslánnyal mit csinálnak? :D nézik?

2009. aug. 30. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nézik.. vagy meghúzzák /jöhetnek a lepontozások/
2009. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú kommentes vagyok.

Férjem elmondta az "etikett" szerinti menetet:

1. 2 fajta táncoslány van - csak táncol ill. van olyan aki "többletszolgáltatást" nyújt. Nyilván ez az elején kiderül.

2. Amennyiben a második eset áll fenn, úgy az "előjog" a vőlegényt illeti meg (magyarul meghúzhatja), amennyiben nem él vele, úgy a többiek közül bárki megteheti.


Kiművelődtem, mi? :)))

2009. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát én úgy gondolom,h. aki épp házasodni készül,kétlem,h. "meghúzná" a lányt :)
2009. aug. 31. 01:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha így gondolod, akkor miért félsz a táncolánytól. Az én páromén is volt, és egy percig sem féltem. Bízom benne. Egyébként is ha meg akar csalni, akkor bármikor megteszi, nem kell legénybúcsúnak lenni. Ha már most nem bízok benne, akkor minek megyek hozzá. De ettől függetlenül nem minden legénybúcsún van lány. Egyébként hidd el, ez max. egy jó hepaj a fiúknak, és kb. 15 percnél tovább nincs ott a lány.
2009. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!