Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meglepetés esküvőre az ifjú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetés esküvőre az ifjú párnak?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek olyan esküvője ahol esetleg meglepetés sztárvendéget kapott?Vagy esetleg a környezetében?

Akár mulatós vagy bármilyen egyéb fellépőt?

Az anyagi vonzatára lennék kíváncsi, hogy mit kóstál egy ilyen meglepetés.

Nótár Mary, L.L.Junior, Bunyós Pityu vagy hasonlókra gondolok...


2018. aug. 21. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarod magadra haragítani az ifjú párt? Ennél aljább "sztárokat" nem találtál?
2018. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Csak akkor hívj meg sztárvendégeket, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy mindkét fél szereti őket. Az említett embereket én pl elzavarnám.


Távolságtól, naptól, időtől függően változik a gázsi. Egy híresebb DJ(Bárány Attila szintű) például 2 óráért elkér 400 ezer ft-ot.

2018. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tipikus magyar intelligencia.

Ha érdemlegesen nem tud hozzászólni akkor hozzászól valami teljesen értelmetlenül amivel saját magát minősíti.

Nem a véleményed kérdeztem az említett előadókról kedves első válaszoló.

Legközelebb az ilyen kérdésnél amire nem tudod a választ görgess tovább, hidd el azzal többet teszel.

2018. aug. 21. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha az esküvőmön valaki ilyen fellépőkkel lepne meg, azonnal elhagynám a helyszínt...
2018. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy esküvő, az nem egynelő egy huszadrangu bár aktuális cirkuszi fellépőjének produkciójával.


Szerintem ilyen embernek semmi keresnivalója nincs egy esküvőn.

2018. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez valami alja dakota esküvő?

Mert én max az ellenségem esküvőjére küldeném ezeket...

2018. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a fiestát hívták meg privát rendezvényre, nem esküvő, ahol a szervezők közt voltam (ezt nem én intéztem, csak tudtam arról, hogy ők a meglepi).

Fél órára kértek el 300ezret, ez kb tíz éve volt. Nos... számolj. :)


Bár az általad említettek talán kevésbé elszálltak (bár ki tudja), azért akkor is bőven hat számjegyben gondolkodj.

2018. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Juniort közvetve “ismerem”, fél milla alatt meg se fog mozdulni.
2018. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Eszedbe se jusson semmiféle meglepetéssel készülni! Egyrészt a párok döntő többségében nem akarnak ilyesmit (több mint száz esküvő tapasztalata mondatja ezt velem), másrészt keresztülhúzza az egész napot, keresztbe tesz a szolgáltatóknak, borítja a programot stb...


Ne csináld!

2018. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezt a tipikusmagar dolgot nem kellett volna, ez a te szegénységi bizonyítványod. Elhiszem, hogy a törzsed körében ezek a "menő sztárok", de az értelmes emberek körében nem.

Tipikus kisebbségi intelligencia egyből a magyarokat mocskolni, csak mert nem azt írtuk, amit látni szerettél volna.

2018. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!