Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Várandósan esküvői ruha? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandósan esküvői ruha? Mi illik?

Figyelt kérdés
A szülés kiírt időpontja előtt 3 héttel lesz az esküvőnk, addigra már elég gömbölyű leszek. A kérdésem az, hogy egyelőre a baba miatt házasodunk össze, megkerülve ezzel az apasági nyilatkozattételt és amúgy is házasodtunk volna, de most nincs rá sem idő, sem pénz, hogy nagy lagzit csapjunk. Ezért 2 tanúval megyünk csak a házasságkötő terembe. Szerintetek ilyenkor is ki kell öltözni? Mert nem szeretnék erre az egy alkalomra tízezreket költeni. Tudtok ajánlani valami egyszerű ruhát, cipőt?
2010. jún. 22. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen tudunk ajánlani...de most képekkel vagy, hogy gondoltad? Az én válaszom is az lenne ami a tiéd is, egy egszerű, de elegánsabb ruha, amiben jól érzed magad.
2010. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy ismerősömék ugyanígy voltak, kis esküvő nagy pocakkal.Ők sem vitték túlzásba az öltözködést, egy egyszerű fekete nadrák és fehér pulcsi volt a menyasszonyon, de szerintem így is tökéletes volt, hisz kényelmes volt, és csinos is, és végülis nem a ruha a lényeg!

Sok boldogságot!

2010. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, képekre gondoltam, esetleg budapesti üzlet címekre, ahol be is tudnám szerezni.
2010. jún. 22. 09:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is várandós voltam, amikor összeházasodtunk. Nyár volt, nagy meleg. Nekem egy mell alatt szabott (fehér, lenge, miszlinruhám volt, és csak egy virágot tűztem a hajamba és egy egyszerű, fehér balerina cipőt vettem fel.

Viszont mi voltunk 40-en és a templomit is megcsináltuk. Szerintem nem kell egy sima polgárira kiöltözni, de azért legyél csinos és a ruhád inkább legyen kényelmes, mert nagy pocakkal már nem minden kényelmes! Szerintem, ha most lesz nyáron, akkor válassz valami könnyű kis virágos ruhát, talán pár ezerből megvan.

2010. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ruhák:

[link]


[link]


[link]


[link] (10.000ft) [link] -->sok olcsó ruha van itt)


cipők:

[link]


[link]


ezek a cipők kényelmesek!


Sok boldogságot!

2010. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez nagyon jól állna:


[link]

2010. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

Ennél a kérdésnél mutatott ruhákat szerintem hasznosíthatod! :)

2010. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bármi, ami neked tetszik. A te esküvőd. Sok boldogságot!
2010. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!