Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 Főre kb. mennyi süteményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 Főre kb. mennyi süteményt és tortát szoktak rendelni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 főre 5 torta elég. Illetve én nem rendelnék többet.
2010. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És mennyi édes süteményt szoktak rendelni?Hány szeletet?
2010. jún. 24. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fejenként 3-4et esznek meg. Mert ugye nem akarnak azzal jóllakni. Az idősebbek lehet, hogy nem is ehetnek mert pl. cukorbetegek.

Szerintem ebből sem érdemes túl sokat. Ha úgy számolsz, hogy fejenként 6-7 szelet, akkor bizti marad belőle. Ha meg 3-4el számolsz, hamar elfogy.

De a korosztálytól is függ.

2010. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Márcsak azért sem kellene túlzásba vinni a süteményt, mert ha csak 30 fős lesz, gondolom nem álltok túl jól anyagilag, és ez a bolti aprósütemény nem olyan finom, hogy ezzel kéne a vendégeket "tömni".

Bocsi, de én ezt vettem észre az elmúlt pár évben.


Ja és ha visztek házi süteményt, vigyázzatok rá. Nálunk a pincérek megettek a pogácsának több mint a felét.

2010. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
30 főre 5 torta?Attól függ hány szeletes,mert általában 16 akkor viszont 2-3 bőven elég.Süteményt mondjuk meg számolj személyenként 20 dkg-t,már ha aprósüteményt rendelsz,ha meg szeleteset,akkor fejenként max.kettőt,de akkor a 2 torta is elég.
2010. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért írtam 5-t, mert az 5 különböző ízből talán mindenki megtalálja ami neki ízlik.

Én pl. nagyon válogatós vagyok. Ha van több cukorbeteg a meghívottak között, rendelnék nekik 1 külön tortát, ami kifejezetten a cukorbetegeknek készült.

2010. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! A húgom fog férjhez menni,és csak a szűk család lesz mivel már van egy pici fia. Szerintem is elég a két torta, meg még lesz egy kétemeletes menyasszonyi torta is. És a vendégeknek szeretne még csomagolni is.Ötféle süteményt szeretne.
2010. jún. 24. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom,hogy 20dkg sütit szoktak számolni egy főre.

A cukrázdában,ahonnan rendeljük majd a sütit,azt mondták,hogy bármelyik sütit megcsinálják piciben,egy falatnyiban.Tehát mi rendelünk majd ilyen piciben pár fajtából,plusz mellé még valamilyen sósat is nézünk.

Talán kérdezzétek meg ti is egy cukrázdában,hogy ott van-e lehetőség a "minisüti" rendelésére.Nekem ez nagyon tettszik.

2010. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40 emberre mi egy 40 szeletes mennyasszonyit, 1 kísérő tortát+ összesen 15 kg sós és édeset vegyesen. De attól is függ milyen buli lesz, ha csak vacsi és utána esztek tortát nem maradtok sokáig nem kell sok, ha hajnalig tartó akkor jó sokat el tudnak eszegetni a rokonok.
2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!