Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen árban vannak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen árban vannak általában a DJ-k?

Figyelt kérdés

Esküvői zene biztosítására mindenképp DJ-t szeretnénk, azonban nem tudom, hogy általában milyen árban szoktak dolgozni. Eddig egyet kérdeztünk meg, aki a választott helyszínen szokott általában dolgozni. 150.000 Ft-ért vállalják az estét (ketten vannak), ebben benne van a ceremónia alatti zene, hangosítás biztosítása (az is ott lesz helyben), az esti, éjszakai zenélés időkorlát nélkül, különleges zenekívánságok, vetítés, és mondta, hogy ha esetleg nem lesz vőfélyünk, akkor azt a szerepet is vállalja plusz költség nélkül.


Ez az ár milyennek számít? Kinek-milyen tapasztalata van? Nektek mennyi volt/lesz?


Köszönöm szépen!



2018. nov. 5. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőm barátnőjéről volt szó aki megházasodott, itt mindent én biztosítottam a teljes felszerelést, van ahol azért 1-2 "hangfallal több van amit biztosítanak, terem nagyságától függ, vagy főleg ha szabadtéren van.


Na mindegy egész éjszakára 220.000 Ft-ot kértem.

Attól is sokszor függ, hogy ki milyen drága cuccokkal dolgozik, én évek alatt több milliót költöttem rá, itt csak azért kértem ennyit mert ugye félig meddig ismerős volt.

2018. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

De ezzel vigyázni kell egyébként mert egy DJ nagyon el tudja rontani az egész esküvő hangulatát is, szóval jót kell találni.


Ha nem vagytok biztosak akkor vigyél el magaddal egy 20-30 évvel idősebb személyt is és teszteljétek.

2018. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán a 20-30 évvel idősebbeknek ugyanaz az izlésük? :D

Vagy szerinted mind régi számokat hallgat? :)

2018. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hallottuk őt játszani, a mai számokból is a normálisabbakat játszotta, mellette adott retro számokat is.


Az élő zenével is el lehet rontani egy esküvőt, sőt, azok nem is játszanak folyamatosan. A DJ max. ha pihenni akar, akkor hagyja menni a lejátszási listát, de a zenekar az leteszi a hangszereket.

2018. nov. 5. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Sokféle árkategóriában lehet találni, de itt mindennél fontosabb, hogy olcsó húsnak... Aki 100 alatt kér (de szerintem inkább 150 alatt), az jellemzően olcsóbb felszereléssel, kevesebb zeneszámmal, kisebb tapasztalattal dolgozik, szerintem nagyobb eséllyel rontja el az esküvőt. 150-250 között szerintem reális, akiket anno én megkérdeztem, általában mind ez az árkategória volt (persze, volt aki 80-ért is vállalta volna, de meghallgattam a küldött válogatását, hááát... a youtube jobb minőségben szolgáltat).
2018. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akiket ajánlani szoktam(esküvőfotós vagyok) azok 180.000 Ft körül kérnek ha jól tudom(nem ár, hanem minőség alapján ajánlom Őket, mindkettő magas színvonalú bulit csinál, megfelelő felszerelése van, számlaképes korrekt esküvői szolgáltató).
2018. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derwer ***** válasza:
100%

Nekünk is 150 volt, a ceremóniát végül nem kellet hangosítania.

Ez kb egy átlag ár.

2018. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tök jó, engem is a fotós szokott ajánlani :)
2018. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nekünk is jó ha van mit fotózni. A filmes meg vért izzad, hogy mutasson valamit a buliból ha nincs buli, szóval Nekünk képalkotóknak is fontos, hogy a zeneszolgáltató rendben legyen. :)
2018. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Naná :)

Szerencsére régebbi ismerős a fotós. És sok DJ-vel is találkozott már esküvőn, esküvő az nyilván másfajta buli, de szinte neki köszönhetem az összes felkérést esküvőket illetően.


Vagy fordítva van ahol én ajánlom őt, jól lehet keresni az esküvőkkel. :) pláne ha összedolgoznak az emberek :)

2018. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!