Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Balassagyarmaton, Szécsényben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balassagyarmaton, Szécsényben vagy vonzáskörzetükben hol találok esküvőre videóst?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, egy hozzávetőleges árat is írjatok! Előre is köszönöm!
2010. jún. 27. 12:59
 1/8 anonim válasza:

szia én pásztói vagyok nekem augusztus 7-én lesz az esküvőm!

pásztói videóst tudok ajánlani Tóth József nagyon jó szakember régóta csinálja és nagyon olcsó!

nektek mikor lesz esküvő?

2010. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én Dancsok Zoltánt ismerem Balassagyarmatról, aki vállal videózást esküvőkön. Elég régóta csinálja. Árat sajnos nem tudok. :(

Iwiw adatlapja: [link]

2010. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm az infókat.Augusztus 28-án lesz az esküvőm Hollókőn, tehát a pásztói videós is szóba jöhet.Mennyi idővel előtte célszerű lebeszélni az időpontot a videóssal?

Szép napot Nektek!

2010. jún. 28. 08:14
 4/8 anonim válasza:
Szerintem minél előbb, mert legtöbben ugyanígy nyárra tervezik az esküvőjüket, mint ti is.
2010. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

mint említettem nekünk augusztus 7-én lesz az esküvőnkés nekünk is Tóth József fog videózni!

kb. nekünk hajnali egy óráig fog tartani a ceremónia!

és reggel 10-re jön hozzánk!

szóval ezért 25000 ft-ot kér és fotózni is fog pedig nem kértük mert lesz külön fotósunk!

ha gondolod szívesen megadom a számát!

jó készülődés kívánok a nagy napra!

2010. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon megköszönném Tóth József számát, a telefonkönyvből kinéztem a vezetékes számát, de sose veszik fel.A gyarmati videóssal beszéltem, de ő már foglalt arra az időpontra.

2010. jún. 29. 18:44
 7/8 anonim válasza:
írd meg az e-mail címed és elküldöm a számát.
2010. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

erika.nagy81@gmail.com

Bocs, nem nagyon ismerem az oldalt, azt hittem, tudsz valahogy privát üzenetet küldeni.

Köszi!

2010. júl. 2. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!