Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok (és koszorúslány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok (és koszorúslányok) milyen körmöt csináltatok, csináltattatok magatoknak?

Figyelt kérdés
Linket is, ha van rá mód! :)
2010. jún. 28. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

én még csak leszek menyasszony, de ilyesmit szeretnék:


[link]


[link]


[link]


tehát nem túl hosszú, francia, valami szolid mintával, virág vagy pici csillám.

2010. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én semmilyet nem fogok, utálom a műkörmöt. A lakkot is, ezért csak kicsit megnövesztem és felpolírozom. Így tuti nem fog zavarni, netán leesni :S
2010. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

[link]

Én ilyet szeretnék. De ez nem túl "szolid"?

Néha szokott lenni műkörmöm (1-2 évente), a lekerekített formához ragaszkodom, csak nem tudom, hogy rakassak-e bele mintát, illetve mennyire legyen hosszú, hétköznapra ennél hosszabb szokott lenni de nem sokkal.

2010. jún. 28. 22:40
 4/18 A kérdező kommentje:
Megnöveszteni nem tudom egyáltalán, teljesen tövig vannak vágva a körmeim, mert nagyon vékonyak, rögtön betörnek, lemezesek lesznek, már kipróbáltam mindent semmit sem értek, ha egy kicsit is megnő mivel vékony ezért behajlik, ami amellett, hogy feláll tőle a szőr a hátamon, még néha fájdalmas is ezért marad a műköröm, mert így nem túl szép a kezem...
2010. jún. 28. 22:42
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott lenni hosszú körmöd, akkor nem is ajánlott olyat feltetetni, mert bénázni fogsz pl. a tortaszelésnél vagy elszakítod vele a ruhád, vagy letöröd. Gondolom, lesz gyönyörű ruhád, ékszereid, a kezeden a gyűrű, nem létfontosságú a csillivilli hatalmnas köröm, sőt sok esetben a kevesebb valóban több.
2010. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

22:26-os linkelte be ezt [link]

csodaszép, pedig én műkörömellenes vagyok!

Szerintem ez a köröm csodaszép!

2010. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]

Kb. ilyen hosszúságú szokott lenni persze nem ilyen borzalmasan ronda és nem is szögletes hanem lekerekített, nem volt vele gondom soha.

2010. jún. 28. 23:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe se jutott műkörmöt csináltatni, semmit nem kezdtem a kezemmel.

Amit itt valaki belinkelt, aki nem műkörömpárti, na az szép.

2010. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Nekem jó volt az eredeti körmöm is.
2010. jún. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia

Én sem vagyok műköröm párti. A saját körmöm volt megcsinálva francia festéssel.

Az esküvő előtt 2 hónappal kezdte el a manikűrös kezelni/formálni. Az esküvőre nagyon szép egészséges, nem túl hosszú körmein lettek.

Fontos, hogy legalább manikűröshöz elmenjen valaki, mert az esküvőn nagyon sokan lesz szokták fotózni az ifjú pár kezeit: aláírás, gyűrűfelhúzás stb.

A párom mezőgazdasági dolgozó, de ő is eljött párszor velem, hogy szépek legyenek a kezei :-D

A kérdezőnek:

Ha elmész a manikűröshöz és megmutatod neki a ruhádat, akkor annak a stílusnak megfelelő körmöt fog neked csinálni. Fontos, hogy az esküvő előtt csináltass próbafestést, mert lehet, hogy nem fog tetszeni, vagy a körmön levő kiegészítők (kövek) fognak zavarni.

Ugyanúgy ahogy próbafrizurát és próbasminket is érdemes csináltatni.

2010. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!