Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom Erdélyi én magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom Erdélyi én magyar vagyok. Szeretnénk megesküdni a nyáron Erdélyben. Nekem itt be kell jelenteni itthon? És itteni nevet felvehetek? Pl:ő Kovács én meg Nagy és szeretnék Kovácsné lenni de ott nem lehet így felvenni

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés... szerintem elsősorban érdeklődj a lakóhelyedhez közeli polgármesteri hivatalnál, ott biztos hogy pontosabb választ fogsz kapni, mint itt.
2010. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2010. jún. 29. 13:29
 3/8 anonim válasza:
Kovács lehetsz ,Kovácsné nem.
2010. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom de én nem szeretnék Kovács lenni.Amúgy nem ez az igazi nevünk csak példának írtam.Szóval nincs lehetőségem arra h itthon felvegyem a Kovácsné nevet?
2010. jún. 29. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképpen ki kell kérni a hajadonságodat igazoló papírt még itt magyarországon..a nevet meg, hogy az legyen amit szeretnél csak úgy tudod megoldani, ha itthon magyarországon kötitek meg a polgári esküvőt...mondjuk elmentek két tanúval..és kész...így az lesz a neved amit szeretnél...ott Erdélyben pedig megtartjátok a templomi esküvőt.
2010. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És a hajadonságról igazoló papírért kell fizetnem vagy azt ingyen kiadják ill bármelyik önkormányzatnál kiadják?
2010. jún. 30. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyen kiadják, ott kell kérned ahol állandó lakcím szerint be vagy jelentve..annál az önkormányzatnál..ez végül is egy igazolás ami arról szól, hogy nem vagy férjnél, ezt muszáj beszerezned mert már az anyakönyvi hivatalba is kérni fogják bejelentkezéskor.--plusz kell a személyi igazolványotok és az anyakönyvi kivonatok.
2010. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon hasznos volt a válaszod most már kb mindent tudok:D
2010. jún. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!