Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Budapest 3. kerület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapest 3. kerület körül lakodalmat tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3.kerületben lesz az esküvőnk és nem tudom, hogy itt Budapesten mi a szokás? Gondolom nem elég, ha csak étterembe viszem a csapatot? Hol lehet itt lakodalmat tartani? Menyasszonyom sem tudja, én meg 300 km-ről költöztem fel hozzá. Hol lehet itt lakodalmat tartani???

Köszönöm a válaszokat és ajánlatokat, példákat!



2019. febr. 23. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagykovácsi Tisza-Teleki kastély
2019. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

MTVA Székház.

Teherporta.

2019. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag minden sarkon van étterem, majdnem mindenhol vállalnak esküvőt is. Ha exkluzívabb helyet akartok, vannak hotelek, panziók, rendezvénytermek, vagy akár kastélyok, amiket ki lehet bérelni. Írd be a google-ba, hogy "3. kerület rendezvényhelyszín" és lesz több ezer találatod.

Ha a 3. kerület nem elég romantikus, akkor nézzetek körül Szentendrén, Pomázon, esetleg a Dunakanyarban.

2019. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Már miért ne lenne elég az étterem? Mi sem rendezünk lakodalmat, sem pénzünk, sem stílusunk hozzá.
2019. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Udvarház étterem a Hármashatárhegy tetején, gyönyörű panorámával, szerintem tökéletes esküvőhelyszín. Vagy a Pálvölgyi-barlang előtti rét, ez 2. és 3. kerület határán van. Mindkét helyen lehet lakodalmat tartani.
2019. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan esküvőtök legyen, amilyent ti szeretnétek, ne olyan, amilyen "szokás". Mi a szertartás után 9 vendéggel elmegyünk egy étterembe , és vacsi meg torta után mindenki megy is haza. De voltam olyan esküvőn is, amit a Bazilikában tartottak, a vacsorán pedig már "csak" 170 fő volt, hajnalig zenével, miegymással.

Egyébként a lakodalmakat is általában étteremben tartják, azt pedig, ahogy írták, nagyjából minden sarkon találni. Fontos amúgy, hogy a 3. kerületben legyen? Mi először kerestünk éttermet, és minden más helyszínt ahhoz igazítottunk. Gyönyörű helyek vannak, csak a pénztárcátoktól függ minden.

2019. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

például.

2019. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!