Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint 4 hónap van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint 4 hónap van hátra az esküvőig és sírok. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Kettesben fogtunk bele az esküvő szervezésébe. Eddig nem voltam ilyen, meg hozzájár, hogy nemsoká meg fog jönni, de nézegetek videókat (5-6 perc ilyen highlight mások esküvőjéről) és mindenen elbőgöm magam, konkrétan még a vicces nyitó táncon és a tortavágáson is.

Nem értem magam, sosem voltam sírós.


Már felhívtam a sminkest is, hogy mindenből extra vízálló tegyen nekem félre.


Van olyan aki végig bőgte a készülődést meg a szervezést aztán a nagy napon semmi? Vagy erről ne is álmodjak?

Ismertek jó vízálló sminkeket? Mindegy mennyibe kerül, tesztelnem kell. :D



2019. márc. 24. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Mint írtad meg fog jönni. Nézegess utána videókat akkor is fogsz e majd sírni. Addig hanyagold.
2019. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) meglesz.
2019. márc. 24. 13:52
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Én se vagyok sírós, de az eljegyzésnél úgy sírtam mint egy 3 éves. Az esküvőn is vagy 5ször kezdtem el könnyezni, első tánc alatt potyogtak végig a könnyeim. Szerintem hogyha szereted a párod akkor az ennyire romantikus dolgok, meg azok amik kettőtökről szólnak mindig meg fognak érinteni. Meg nyilván rátesz, hogy mennyire várod már, meg a sok stressz ami úgymond lejön rólad ha már látod, hogy szinte minden le van szervezve.

Nincs ezzel semmi baj, sminkes úgy is tudni fogja, hogy mik azok a termékek amik jók lesznek. Egyébként meg meg lehet igazítani többször a sminkedet közben, nem lesz baj belőle. Én a mai napig sírok az esküvős videókon, pedig tényleg nem vagyok ilyen én sem. :)

2019. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

😂😂😂

Mikor én ok nélkül bőgtem végig két napot, nekem utána nem jött meg.

Kicsit át kellett alakítani a ruhát, főleg mellben, de nem volt gáz az esküvővel. 😉👍

2019. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül retardált :D
2019. márc. 24. 13:55
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Miért lenne retardált az, aki sír a meghatottságtól? Az utolsó pedig arra célzott, hogy terhes lett és azért kellett a ruhán alakítani. Ő sem retardált. Ne indulj ki magadból.
2019. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, de már jönnek a privátok, hogy mekkora p*csa vagyok, most bőgök, 10 év múlva meg mástól fogok gyereket szülni.

Ázó az erre írtam, hogy legalább nem vagyok egyedül.


Ment a zöld kéz!

2019. márc. 24. 14:02
 8/21 A kérdező kommentje:
Elnézést, autokorrekt, nem ázó, hanem szóval.
2019. márc. 24. 14:03
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Vicc nélkül, vegyél egy tesztet. Én egyáltalán nem vagyok egy sírós fajta, az esküvőn is épp csak szipogtam egyet az eskütételkor. Aztán egyszer megnéztem valami reklámot apák napjára.(nem beszélünk apámmal, de ez sosem okozott szívfájdalmat) Na azon elkezdtem sírni. Aztán másnap ezen az alapon vettem egy tesztet és pozitív lett.


Egyébként azért mégiscsak egy meghatározó napra készültök, normális, ha másfajta izgalom fog el, mint pl egy csokibolttól, és ez máshogy is csapódik le. Nálad épp sírásban.

Ne parázz, csak érezzétek jól magatokat.

De a vízálló smink jól jöhet :D

2019. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem nem, terhesség tuti kizárt, rendesen védekezünk, nem megszakítással. De azért köszi, ha késik bizti kedvéért veszek egyet majd.

Cuki vagy amúgy, én hasonlóan vagyok az apámmal, illetve, egyáltalán nem ismerem.

2019. márc. 24. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!