Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsúra van valami ötletetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Vicces játékok, ajándékok stb érdekelne.
2010. júl. 7. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
kötény amin meztelen test van,ha felveszi pont ugy néz ki mintha csupasz lenne,ebben jó lesz majd főzni a férjnek,vagy pénisz alaku pohár,vicces ahogy inni kell belőle
2010. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton voltunk bulizni és két menyasszony is volt :) az egyik egy kötényt kapott amire vmi vicces volt írva..(már nem emlékszem :S).

A másik lánybúcsús lányokon pedig ilyen szalag volt [link] ilyenek )csak persze kicsiben a menyasszonyéra az volt írva, hogy "eladva" a többi lányéra sajnos már nem emlékszem de rajtuk is volt csak más színben :) nekem tetszettek

2010. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már retro és tombraideres lánybúcsúban is...beöltözős, bohóckodós! 18 karikás activitytől kezdve, a kuki alakú tortán át, volt minden hülyeség, és ökörködés :D
2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így volt:


Az egész lánybúcsú menete a hagyományos lakodalomét követte. Az elején kaptam egy tiarát, azt kellett viselnem éjfélig. Közben voltak játékok: kérdések a vőlegényről, felváltva tették fel a lányok, akiknek a kérdését nem tudtam, azzal innom kellett. Gyurmából meg kellett formáznom leendő uram himbi-limbijét; Wc-papírból menyasszonyi ruhát formálni vmelyik barátnőmön (akivel előtte inni kellett) - utána a többiek által széttépkedett Wc-papírt felsöprögetnem; nadrágot kellett stoppolnom; salátát készítenem enyhén illuminált állapotban :) ; himbi-limbis tortámból szájjal kikeresni az ajándékot - na vajon hová is rejtették el???

Minden feladatért kaptam ajándékot:

- erényövet

- Káma Szutrás ál könyvet, amit ha kinyitottam, kiugrott egy himbi-limbi

- otthonkát, kendőt, söprűt, sodrófát

- vmi fura anyagból készült mini himbi-limbit, amit ha vízbe áztattunk, 10-szeresére dagadt

- az elmaradhatatlan kék combfix - ez volt a tortába rejtve

- valamint a végén egy oklevél, miszerint alkalmasnak minősültem a házasságkötésre, és aláírásukkal áldásukat adják rá

Éjfél után a tiarát le kellett tennem, és választhattam, h mibe megyek bulizni: otthonka v. kendő. Az otthonkát választottam...kigombolva nem is volt olyan randa...:)

2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémen már a legelején kaptam egy szexi topot, amin az állt, hogy férjhez megyek. A csajokon pedig szalag volt, rajta pedig, hogy lánybúcsú. Sok feladatom volt. Pl. a szomszédtól kellett kérnem egy tekercs wc papírt, később ebből ruhát kellett csinálnom. Volt férjismereti teszt. Ez rengeteg kérdésből állt a páromról. Ha tudtam választ, kaptam valami apróságot, ha nem, akkor innom kellett. Akkor írtak fel különböző szavakat, ebből kellett egy szerelmes sms-t komponálnom, majd elküldeni a páromnak. Ezen kívül még volt elég sok feladatom. A felét ki is hagytuk, mert akkor még most is ott ülnénk!:) Elég kreatív barátnőim vannak!
2010. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémen kaptam egy szallagot az aznapi dátummal, playboy nyuszis pólót a -jo party voltam de elkeltem -felirattal. Volt kérdés-sor a férjemről, amit tudtam azért ajándék, amit nem azért ital járt. Bekeretezett képet a háziasszonyok kötelességeivel. És a lényeg chippendale fiu koronázta meg az estét :)persze torta, koktélhegyek...
2010. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én lánybucsúm olyan volt, hogy kaptam egy rózsaszín topot és rá volt írva a hátuljára jövő héten férjhez megyek. Kaptam tortát kuki alakút ami állt. MEg volt sok kérdés ha tudtam akkor ajándék hanem innom kellett. Aztán kaptam egy emlékkönyvet amibe a lányok sok kívánságot írtak aztán volt hogy a fiúk szerenádoztak. Buliba menet a utra kellett írnom tejszínhabbal a férjem nevét meg hangosan buliba mikrofonba eskű szöveg hogy jó feleség leszek meg ilyesmik

Nálunk a szerenád után együtt buliztunk a fiús bandával utána külön váltak utjaink és még reggelig beszélgetünk nagyon nagyon jól éreztem magam ja és volt vetkezős fiú is :)

2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!