Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kétgyerekes anyaként felvehete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétgyerekes anyaként felvehetek a húgom esküvőjére tüllszoknyát, fekete csipkés bodyval?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 23:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
ez rád van irva? a 2 gyerek? mi köze hozzá? ne légy birka...
2019. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

Ha 60-as 100 kilós anyuka vagy, akkor inkább ne.

Ha csinos, fiatal anyuka, akkor igen.

2019. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Mi köze a gyereknek ahhoz, hogy hogyan öltözködsz? Olyan ruhát vegyél fel, amiben jól érzed magad.
2019. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
És akkor olyan lennél mint egy balerina?
2019. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha templomi is lesz, akkor ne.
2019. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem gyerektől függ,hanem az alakod, stílusodtól és hogy tudod e viselni.

Van aki röhejesen és közönségesen festene egy ilyen öltözetben. Van akihez meg tök jól passzól.

2019. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a csipkés body és a tüllszoknya úgy alapból nem való egy esküvőre.

De lehet, hogy kép alapján mást mondanék. Csak még ízléses, alkalomra felvehető darabot ezekből nem nagyon láttam.

2019. jún. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Feketét esküvőre semmikép ne vegyél fel, hisz az a temetés színe. Nem illik, és szerintem kínosanfogod benne érezni magad.
2019. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

Én nem örülnék ennek a holminak az esküvőmön, mondjuk ki is fogom írni a meghívóra, hogy alkalomhoz illően öltözzenek az emberek.


Tüllszoknya nem illik esküvőre, fekete holmi egyáltalán nem, body??? meg pláne nem.


A gyerekeknek nem kellene, hogy köze legyen ahhoz, hogy öltözöl, anyukák is viselhetnek olyan ruhát, mint a gyermektelenek, de a jó ízlést és az illemet illik figyelembe venni hivatalos eseményen, mint az esküvő.


Én testre simuló pántnélküli ruhát(válltakaró cucc nélkül) nem vennék fel, és meg is lepődnék, ha ilyenben látnék valakit, akkor is, ha nem az én esküvőm.


Feketét csak cipőben vagy táskában látok szívesen másokon(pláne nyári esküvőn), esetleg mintaként nem durván sok lehet a ruhán.


Tüllszoknya az durva utcára, hivatalos eseményre, majdnem mindenhova, esetleg operába vagy valami puccos bulvár fogadásra tudom elképzelni, na meg persze jelmezbálba..nem egy esküvőre..


Egyébként a tesód, kérdezd meg!

2019. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Azt veszel fel, amit szeretnél.


Szóval innentől magánvélemény.

Szerintem a tüllszoknya mindenképp gáz. Luxusfeleség Babett jut róla eszembe. Meg egy kövér menyasszonyon láttam ilyet nemrég menyecskeruhaként, huhhh nagyon tré volt.

A body önmagában nem lenne gáz, de a fekete csipkés elég kur.vás.

2019. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!