Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem volt jó élmény az esküvője?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy ez volt "életük legszebb napja", de én sajnos már előre látom, hogy nem sok dolog fog rólunk szólni. Nagyjából semmi nem úgy lesz, ahogy szeretném, sőt nem is akarom az egész felhajtást, de a párom kedvéért részt veszek. Ki hogy vészelte át?

2019. jún. 20. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem mondom, hogy nekem életem legrosszabb élménye volt, de nagyon meglátszott rajta, hogy nem volt időnk rendesen megszervezni. A dekor, a kaja a helyén volt, de ezen kívül kb úgy nézett ki, mintha én meg a férjem csak véletlenül tévedtünk volna oda. Mindenki unatkozott, éjfélre pedig az utolsó vendég is távozott. Pénzkidobás volt, a mai napig azt kívánom, bár egy egyszerű, kéttanús esküvőnk lett volna.
2019. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém borzalmas volt😂 Azóta is rosszul erzem magam miatta.
2020. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!