Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mit tegyek most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek most? Olyan gáz

Figyelt kérdés
Tesómnak most lesz az esküvője jövő héten és kért tőlem kölcsön pénzt mondta majd meg adja fizetéskor és kérdeztem tőle mondta most nem tudja majd esküvő után de én azt a pénzt is szerettem volna neki adni eskövőre 40 ezer forintról van szó és én 60ra gondoltam most mit csináljak? Adjak neki 20 at és mondjam nem kelli megadni de, az nem tünik kevésnek még vettem pér dolgot neki vagy irjam oda nem kell megadnod?:) nem tudom mit csináljak csak nem akarom ha más előtt adom oda aztz hidjék soher vagyok vagy vhogy tudasam hogy nyoma is legyen? vagy hülyesség ez az egész?
2010. júl. 10. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki mielőtt kölcsönadod, a többit borítékban, üdvözlőlappal.

Mások nem látják mifelénk, hogy ki mennyit ad a borítékba.

2010. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beleteszed egy borítékba a 20ezrest, és amikor adod oda nekik, akkor odasúgod, hogy a kölcsön adott is az ajándékba tartozik!De ne parázz ilyenen!Senkinek semmi köze hozzá, hogy te mennyit tudsz adni...
2010. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

"mondta majd meg adja fizetéskor és kérdeztem tőle mondta most nem tudja"


ezmi? annyira érthetetlen h az hihetetlen:/ azt mondod: mondta most nem tudja....

egyébként amit az első válaszoló mondott!!

2010. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a Válaszokat!

Bocsi nem akartam értetlenül fogalmazni két hete kérte kb és mondta fizetéskor megadja és tegnap kapott fizut és ma rá kérdeztem!és mondta most nem tudja majd esküvő után!

És szerintetek ne írjam bele a borítékba valahogyan?

2010. júl. 10. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne... Inkább csak súgd oda neki, de azt feltétlenül, nehogy elfelejtsd. :)

Mond meg, hogy a 40ezer is a nászajándékhoz tartozik... :)

2010. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem azért, de ha anyagilag épp ilyen rossz passzban van, akkor nem hinném, hogy ez lenne a megfelelő időpont az esküvőre...
2010. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az esküvőnkkor a párom szülei mondták, hogy mennyit szánnak az esküvőre, és közben ők intézték nekünk a virágokat, is (csokrokhoz, díszítéshez, autóra...) a végén ezt az összeget levonták az ideszánt összegből, és a maradékot adták ide. Ez családon belül szerintem egyszerűen intézhető. Te is nyugodtan mondd meg, hogy ennyit szánsz rá, és a maradékot megkapják.
2010. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Es mi van a mennyasszonnyal? Az o ajandeka is lennne ez, nem?

Rakd egy kartyaval, boritekba a fenn marado osszeget, ird oda tesod es uj felesegnek, hogy a kolcson penzt megtarthatjak, mivel gondolom, uj asszony segitett elkolteni, vagy legalabb tud rola. Ebben a megoldasban csak az rossz, hogy tesod lehet hogy hozzaszokik majd a kereshez es nem megadashoz, ugyis megkapom jelszoval.

Hza tudod, ha van penzed, es nagyon bizol a tesodba, hogy megadja a 40 eret, akkor rakd be a 60-at, es vard ki hogy mikor adja meg a 40-et. Ez egy kicsit rizikos, mivel gondolom most el fog tunni naszutra, stb, eskuvo utan meg nehezebb lesz a penz megadasa.

2010. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom az esküvő miatt nem tudja most megadni, kedves válaszolók... Mi már csak tudjuk, 2 hónap múlva esküvő... Itt egy 5 ezressel több, ott egy 10 ezressel...


Sztem adj egy huszast és írd egy kis kártyára, h. ami nálatok maradt :) az maradjon is nálatok... :) Sztem így is hálás a testvéred, hogy ennyivel is segítettél előre neki!! Ne tudjátok meg, hogy mibe van egy esküvő!!

2010. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én írnák egy kis üzenetet amit a borítékba tennék és azt adnám át..úgy szólna az üzenet..Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, ez itt a pénz helye..majd fizetéskor a többit:)
2010. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!