Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti sírtatok? És ha igen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sírtatok? És ha igen mit csináltatok? És a párotok sírt?

Figyelt kérdés
Attól tartok hogy sírni fogok az esküvőmön . Mikor nézem az esküvői videókat mindig érzem hogy sírnék, ezért gondolom hogy fogok sírni . Sajnos az én völegényem nem fog sírni , nem romantikus ezért tőle nem várok "nagyot". Én félek hogy a templomba nem tudom elmondani a szöveget a sírástól. Az eljegyzésen is elérzékenyültem .

2019. júl. 12. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha mindketten sírnátok, az már kB úgy tűnne, mintha egyikőtök sem akarná. :D

32/f

2019. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ne parázz ezen. Mi van akkor, ha sírsz? Egy esküvő általában megható, senki sem fog hülyének nézni emiatt. Az is lehet, hogy annyira a "feladatra" fogsz koncentrálni, hogy nem is jut eszedbe sírni.
2019. júl. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én bőgtem, de csak mikor a szülőköszöntésnél leraktam a virágot az üres padra az első sorban.
2019. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig minden esküvőn úgy sírtam, volt hogy ki kellett mennem. :) Azt hittem majd az enyémen a mentő fog elvinni, de nem így lett. Egy könnycseppet nem sikerült kierőltetnem magamból! :) És mások esküvőjén azóta is sírok mint a záporeső. :D Lehet te is pont így leszel, ne aggódj! :D
2019. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünk sem sírt. Én az esküvőnk előtt és azóta is mindig sírtam másokén, biztosra vettem, hogy a sajátomon is fogok, de valahogy nem kellett sírnom. Viszont a mienken is sírt a násznép nagy része. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha elérzékenyülsz.
2019. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan sírni fogok a saját esküvőmön, de az a helyzet, hogy mi ennek megfelelően igyekszünk kiűzni minden túl megható mozzanatot is, mert a családjaink is eszméletlenül bőgősek. Nem temetésre megyünk, így nem akarjuk, hogy mindenki zokogjon. :)

A vendégvárónál ott leszek én is, nem akkor lát először mindenki, amikor bevonulok. A zenéink vidámak lesznek és kicsit pörgősebbek, nem lassú, megható számok. Egyelőre igyekszünk összeválogatni a megfelelőeket. Az anyakönyvvezetőt kértük, hogyha tud, akkor próbáljon ehhez alkalmazkodni. Ne úgy mondja a szöveget, mintha gyász szertartást tartana, akár poénokat is beleszőhet. A sminkem természetesen extrán vízálló lesz.

Azt gondolom ezekkel minden olyan óvintézkedést megtettünk, ami nekünk kicsit könnyebbé teszi a nagy napot. Így is lesznek pillanatok, amikor én biztosan sírni fogok és a szülőköszöntőnél szerintem a párom is fog. Nem gondolom, hogy baj lenne ezzel. Nekem inkább az a fura, amikor valaki fapofával bírja. :)

Unokatesómék tavaly maradtak a megható, lassú vonalnál. Soha életében nem sírt senkinek az esküvőjén és nem gondolta, hogy a sajátján fog. Hát már bevonulásnál, amint meglátta a sírós szűk családot, szipogott az apukájával együtt, ahogy a sorok között lépkedtek, utána sem igazán tudott megnyugodni, végig pityeregte az egészet. :) Szerintem a menyákból kiszámíthatatlan mit hoz ki az a nap. Sírósok lesznek nem sírósok, nem sírósok, sírósok.

2019. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egesz szervezes alatt sirtam,a zenevalasztasnal kulonosen, meg ugy hullamokban ramtort,masoken mindig elerzekenyulok, alapbol is nagyon meghatodos tipus vagyok de a sajatomon nem sirtam:)))
2019. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!