Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnál is van pánikolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van pánikolás előtte? Minden úgy tűnik, elromlik ilyenkor? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megértjük egymást, 6 éves ismerettség, 4 és fél év kapcsolat után megkérte a kezem, nagyon vártam már, szerelmesek voltunk, láttam rajta, hogy akar engem, és hamar meg tudnánk rendezni a lagzit, még ezen a nyáron. Ő azonban úgy megijedt, hogy eltávodolodtt tőlem picit. Utálta a lagzikat, ezért kicsit rendeznénk, de ő már pánikol. Én meg sokat sírok, mert szeretném, ha boldog lenne az esküvőig is az időszakunk. De már azon agyalunk, hogy lemondjuk az esküvőt is. Ő ragaszkodik hozzám, azt mondja, ne menjek, szeret, de engem idegesít, hogy a családot is hülyítjük a határozatlanságunkkal. Illetve határozottak voltunk.MÁsnál is van pánikolás?
2010. júl. 11. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
És ha csak fogtok két tanút, bementek az anyakönyvvezetőhöz, aki összead benneteket? Utána meg valamikor rendezhetnétek egy bulit, amin elmondjátok, hogy ez az esküvői bulitok. Talán a nagy felhajtás feszélyezi - még akkor is, ha csak kis esküvőről van szó.
2010. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Sőt! Ám belement, hogy ok, rendben, szervezzem meg, és hát az emberek már készülnek rá. Akik szeretnek és ismernek minket...Szóval, érted...:(
2010. júl. 11. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is volt. A gondolatra, hogy uszályos ruhában ki kell lépni, ott áll a nép, gratuláció, piszi-puszi. Én utálom a felhajtást, az ünnepelősdit. Olyannyira, hogy rávettem a párom, menjünk ketten, írassuk be magunkat a nagykönyvbe. Hétköznap mentünk, nem kértünk hegyibeszédet az anykönyvvezetőtől, mert ugye nem ezen múlik a későbbi boldogság. El kell fogadni, hogy van, aki imádja a felhajtást, sütkérezik a hajcihőben. Na én meg utálom. Szerencsére a párom is így gondolkozik.Aki nem szokta eddigi életében, hogy a kör közepén áll, az persze, hogy pánikol. Kérdezd meg, hogy akar-e két tanú előtt...Ha akkor is kibúvót keres, akkor más oka is van.
2010. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az én férjem pont ilyen. Ő is nagyon nem akarta a nagy lagzit, bár nem is lett volna olyan nagy. Max. 80-100 fő. De ő már ettől bepánikolt, így csak egy kicsi családi esküvőnk volt. A szülők és a testvérek. És így is volt fehér ruhám, fotó stb, minden ami kell. Csak a nagy lagzi maradt ki, de így is szép volt.
2010. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De most mondjátok már meg mi múlik egy esküvőn? Az, hogy ez egy ígéret? Na és? :) Kár ezen bepánikolni, mert a házasság nem olyan életközösség, ami rosszabbá tesz egy kapcsolatot, sőt! a szép szerelmeket el is mélyíti...Nálunk legalábbis így van, alig bírtam már ki, hogy ne azt mondjam, hogy a "vőlegényem" hanem hogy a "férjem" :))

Nem értem a barátodat Kérdező...Az esküvő csak 1 nap, egyetlen egy napot kell "túlélnie":) De ha a nagy tömegtől van oda, akkor rendezzetek kisebbet pl. De merje elhinni a párod, hogy nem ezen a napon múlik minden... Utána a házasságban is akad majd elég megoldandó helyzet.Na, az lesz az igazi "megmérettetés"....:)

2010. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velünk, 6 év ismerettség után, pont ugyanígy, nekünk még 2 hónap van az esküvőig, minket a teendők "csaptak a falhoz" egyetem és munka mellett... Hát mi arra jutottunk, hogy megtartjuk az esküvőt, lesz, ami lesz! :D
2010. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Veky ***** válasza:
Szinte minden filmben, és a valóságban is mindkét félnek vannak problémái az eseményt megelőző órákban... De mindenképpen jól fog alakulni, ha bíztok benne! :)
2010. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az eltávolodásnak semmi köze az esküvőhöz. Előbb meg kéne oldani a problémákat, aztán házasodni.
2010. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem maradhat el egy éves távlatból, hogy alakult az életem. Szóval esküvőt lefújta a fiú, apja kérte, hogy döntsön végre, nem merte neki bevallani, hogy megcsalt, sőt azt mondta, esküvő lesz még, csak jövőre. Én később kiderítettem, hogy neki már van más csaja. És boldog. Szóval jól alakult minden. Megszabadultunk egymástól, mert meg kellett, mert így kellett lennie, és nehéz volt, de az égiek segítettek nekünk, hogy én is, és ő is boldog legyen. Szóval ekkora pániknak az az oka, hogy nincs érettség, nincs összhang, és igazi kapcsolat sincs, és vannak problémák, amiket nem lehet és talán nem is kell megoldani, nem szabad összeházasodni egy éretlen emberrel, mert annak beláthatatlan következményei lehetnek. Ma már boldog vagyok, egy igazi férfi oldalán, aki már az első hónapokban elvett volna, és még most is, és bármikor, de ő is szeretne egy kis szertartást, azokkal, akik szeretnek bennünket, mert egyformán gondolkodunk. :) puszi nektek, remélem, segítek a válaszommal sokaknak!
2011. nov. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!