Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy találjak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuskus kérdése:

Hogy találjak egy olyan leszbikus nőt, aki családot akar alapítani egy meleg férfival?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, így születtem, de nem akarok az lenni. Szeretnék gyereket is. Szerintem simán élhetnék együtt egy leszbikus nővel, aki hasonlóan gondolkodik. Nem kell szeretkeznünk, csak éljünk együtt.
2019. aug. 2. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Miért akarna egy leszbikus nő egy meleg férfivel együtt élni? A cél a kívül állok megtévesztése? Mert ennek egyedül akkor látom realitását ha a nő még nem ismerte el a környezete felé hogy érez. Azonban valaki aki ilyen titkot rejteget szerintem soha nem lehet boldog hisz nem lehet önmaga. Innentől viszont ismét áll a kérdés hogy hogyan és miért alapítana egészséges családot két rejtőzködő ember aki nem érez semmit a másik iránt?

Mi az elképzelés? Szerintem az amit te szeretnél senkit nem tenne boldoggá. A gyerek egy hazugságokra épülő világban nőne fel két szülővel akik vagy titokban élik ki magukat vagy úgy se és soha nem lehetnek azzal akire igazán vágynak.

2019. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Régen volt egy rajz neten, hogy így "nászéjszaka" előtt kint áll az előszobában a "férj"... Egy nő aki felcsatolt magára egy műpéniszt, illetve a képen láthatjuk a szobában álló "feleséget" aki egy férfi aki művaginát és műmelleket rakott magára... Mindketten erre gondolnak "Talán ha lekapcsolom a villanyt, nem veszi észre"...
2019. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nehezen fogsz, de remélem összejön. Viszont utána kéne egy szerelmi kapcsolat, nem?
2019. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint 2 barát, együtt tudna élni 2 ilyen ember szerintem. Nem a szerelemben, hanem másban lelnek örömüket.
2019. aug. 3. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan ember aki ne vágyna a szerelemre. Egy ilyen kapcsolatban ha megfelelő értékrendet akár a pár átadni a gyereknek akkor ki van zárva a szerelem. Úgy pedig mindig hiányozni fog valami. No meg ugye ott a testiség ami szintén nagyon fontos a kiegyensúlyozott élethez. Vagy a másik opció a nyitott kapcsolat de abba meg szerintem nem szabad gyereket vállalni. Persze ez csak az én véleményem. Én tuti nem tenném.

Ezek azért fontos kérdések mert csak úgy nem fogsz olyat találni aki ebbe belemegy. Vagy legalábbis kicsi az esélye. Viszont ha már körvonalazódik benned pontosan mit is akarsz jobban látod kivel tudod megvalósítani és kevésbé tűnik légbőlkapottnak a gondolat ha vázolod egy nőnek.

2019. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. Szar helyzetbe hozott a sors engem ezzel :( Nem tudom, mit tegyek. De nem akarom egyedül leélni az életemet.
2019. aug. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!