Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel kéne ajánlanom első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel kéne ajánlanom első randin hogy én fizetek? Lány x lány

Figyelt kérdés
Elhívtam egy nagyon aranyos (meleg) lányt kávézni, de még mivel nem voltam randin, így nem tudom, hogy fel kellene-e ajánlanom, hogy én fizetek? Ez egy kicsit érdekesebb kérdés mivel mindketten lányok vagyunk és egy gimibe járunk. (18 éves)

2019. júl. 26. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te hívtad meg, így neked illik fizetni. Az más kérdés, hogy azonos neműek vagytok. Én is megszoktam hívni a barátnőmet meg ő is engem.
2019. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nemtől függ, egyszerűen annak illik fizetni (vagy csak felajánlani a fizetést, amit a másik visszautasíthat), aki meghívta a másikat. Ezesetben neked. ;)
2019. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Mindig a pasi fizet, keressetek egy csávót, aki mindkettőtök cuccát állja. Aztán elkülditek a fenébe.
2019. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is független ez attól, hogy mindketten lányok vagy fiúk vagy kiskutyák vagytok, aki meghív, az fizessen, hacsak nem baráti összejövetelről van szó.
2019. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem annak idején azt mondta, intézzük ki-ki alapon. Ő kikéri, én kifizetem...
2019. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hívtad el. Ez azt jelenti neked kell fizetni.

Vissza utasíthatja a másik. Felajánlhatja a hogy a maga fogyasztását kifizeti. De evidens, hogy a meghívó fèl fizet.

Kövi randinál is a neghívó fèl fizet. Ha meg közös megegyezès, akkor vagy ő, vagy te. Vagy fele-fele. Felajánlod hogy fizetsz, udvariasságból. Ha elfogadja, mèg nem jelenti azt, hogy bunkó. De ha soha nem kompenzálja ott baj van.

Fèrfi-nő párosnál is ezt vallom.

30N hetero

2019. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú-fiú viszonylatban gondolkoztam ezen, én hívtam el a srácot, ezért természetesnek vettem, hogy én fizetem az italt, de elhárította, felesben fizettünk.
2019. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az illem azt diktálja, hogy a hívó fél fizessen, de meg lehet fifti-fifti egyezni.
2019. szept. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!