Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez meggondolatlan terv lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meggondolatlan terv lenne, vagy csak úgy érzi a leendő anyósom, hogy ha a fia feleségül vesz, azzal ő elveszíti és azért mondta ezt?

Figyelt kérdés
Párommal már több éve együtt vagyunk és lassan kezd szóba jönni az esküvő és a gyerekek. Úgy terveztük, hogy ha végeztünk a sulival (utolsó évesek vagyunk), akkor utána keresünk munkát és amikor sikerült elhelyezkedni, akkor kb 2 évig dolgoznánk mindketten, hogy gyűjtsük a pénzt, aztán lenne az esküvő, hogy ne a szüleink pénzét kelljen rákölteni. Csak kis esküvőt szeretnénk max 25-30 emberrel, szóval annyira nem lenne drága meg Anyukám menyasszonyi ruháját újíttatnám fel, hogy a ruha se legyen annyira drága. Az esküvő után is dolgoznánk még 1-2 évig és utána jönne az első gyerek (hármat szeretnénk), hogy gyűjtsük rá a pénzt meg legyen honnan eljönnöm majd GyES-re. Na most erre a leendő anyósom azt mondta, hogy "Nem úgy van az, az esküvő drága, majd akkor házasodtok össze, amikor én megengedem és talán 10 év múlva majd gondolkozhattok kisbabában, de abból is minek 3, miért nem elég 1 gyerek." Most ez tényleg ennyire átgondolatlan terv lenne? Nem az anyós nyakára szülném a gyerekeket rögtön suli után, hanem majd csak akkor, ha már tényleg spóroltunk annyit, hogy mindent meg tudjunk adni neki és ha anyagilag nem győznénk többet, akkor természetesen nem lesz 3 gyerek csak annyi, amennyit tisztességesen mi ketten el tudunk tartani és fel tudunk nevelni. Az ösztöndíjamból is gyűjtöttem már az esküvőre, tehát szó sincs arról, hogy nekik, vagy az én szüleimnek bármit is kellene bele fizetniük. Lakni sem a nyakukon laknánk, hanem külön. Apukám megörökölte a nagyszüleim házát, azt mondta azt nekünk adja, mert neki minek 2 ház. Szeretni egyébként szeret a leendő anyósom, mert mindenkinek azt mondogatja, hogy mindig is ilyen lányt szeretett volna a fia mellé, mint én vagyok. De ezt a mondatát nem értem, hogy vajon miért mondta.

2019. szept. 15. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek a leendő anyósodtól a lehető legmesszebb, hogy esélye se legyen bármibe is beleszólni! Akár a házasságotokat is megmérgezheti, ha állandóan mindent jobban tud majd tőletek.

A ti életeteket pedig ti irányítjátok. Max tanácsokkal láthat el titeket, de hogy irányítson, meg dirigáljon, ahhoz nincs joga!

2019. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem úgy van az, az esküvő drága, majd akkor házasodtok össze, amikor én megengedem és talán 10 év múlva majd gondolkozhattok kisbabában, de abból is minek 3, miért nem elég 1 gyerek."


És mit mondott erre a Párod?

2019. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ne szóljon bele, mert mi úgy élünk majd ahogy akarunk.
2019. szept. 15. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anyóst hamar tájékoztatni kell a feladatáról és a lehetőségeiről. Lehetőleg nem szabad vele egy fedél alatt sem maradni. Nem mondom, hog ymeneküljetek, de egy pár utcányi távolság nem árt.
2019. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anyosod nem szeret vagyis csak addig jopofizik mig a kicsi fia el nem vesz. Ilyen volt az en anyosom is, addig "szeretett" mig a fia meg nem kerte a kezem aztan kimutatta a foga feherjet. Alandoan piszkalt es mikor a fia beolvasott neki hogy az o eleteben en vagyok az elso helyen aztan jon az anyja es igy tovabb 1 honapig hozzam se szolt. Az ilyen nok maguknak csinaljak a fiukat es ki vannak borulva ha le lesznek epitve az elso helyrol csupan a masodikra. Nem kell neki elmondani dolgokat, a terveiteket csak kesz tenyek ele allitani hiszen amugy sincs semmi koze hozza.
2019. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakos hülye az a nő. Semennyit ne terhelés magad vele.

A tervetek meg nagyon felelősségteljes, szimpatikus.

2019. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ráhagynám és elfordulva röhögném ki, mégiscsak sokat fogtok még találkozni.
2019. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!