Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Második házasság középkorúan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második házasság középkorúan?

Figyelt kérdés
Kirepültek a gyerekek,elváltunk, van ilyenkor még esély egy második, komoly kapcsolatra?

2019. szept. 27. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogyne lenne? Kovesd Peterfy-Novak Evat fbon, 8eve vannak egyutt a ferjevel (mindketten irok) szerintem sokan leljuk oromunket a mindennapjaikban:)
2019. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Egyik rokonom is egy éve házasodott újra kb fél éves kapcsolatban 49 évesen. Tény és való, hogy nem vártak sokat, de ők tudják és külső szemlélőként jól megvannak.
2019. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Manapság kb olyan gyakori /vagy ritka/, mint huszon-harmincévesen házasságot kötni.

Egyáltalán nem esélytelen komoly kapcsolatot kialakítani, nekem is sikerült.

Bár én szerettem volna ismét házasságot kötni, sőt, összeköltözni sem. Igy alakítottam ki komoly kapcsolatot ami jól működik.

Lassú léptekben érdemes haladni, hiszen itt már adott élethelyzetek vannak amiket nehezebb elfogadni mint amikor gyerek/vagyon nélkül indul valaki egy házasságnak.

Attól,hogy kirepültek a gyerekek családtagként részt vesznek a szülő életében, és az sem mindegy,hogy az anyagi háttér, illetve a különbségek, milyenek.Ki költözik kihez, külön kassza, részben közös, vagy közös, és persze a lényeg, a valamennyire azonos életszemlélet.


Esély van egy komoly kapcsolatra, csak a kor előrehaladtával másabbak a szempontok, és nehezebb az alkalmazkodás.

2019. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok: harmadik mondatomat javítom: NEM szerettem volna ismét házasságot kötni.
2019. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Az elmúlt pár évben máshova sem járunk, mint 40-50+-os párok esküvőjére.
2019. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Én ha elvállnék, nem szeretnék újra házasodni, sőt még egy fedél alatt élni sem senkivel. Maximum szabadidős programok. Én speciel nem hiszek már a kapcsolatok szentségében, tisztaságában. 40-50 felé már erősen számításból keresik egymás társaságát a leendő felek. Én ettől nem tudok elszármaztatni, nem hinnék senkinek aki velem szóba állna. 40-50 felé a szex is már múló délibáb, az emberek külseje sem igazán vonzó már ebben a korban. Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt házasság is ott fog kísérteni végig, volt férj/feleség/gyerekek/tüskék/sérelmek stb.
2020. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom Péterfy-Novák Évát, nagyon okos, helyes nő. A férje író, klassz pasi:)


Ők is idősebben jöttek össze, ráadásul Évát nagyon megtépázta előtte az élet (betegen született a kislánya, az első férje meg egy idióta volt).

2020. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha társra vágysz és találsz megfelelőt, hozzád illőt - akkor sosem késő.
2020. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!