Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mai generációban láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai generációban láttok arra esélyt, hogy megtudtok házasodni? Boldog házasságban élni?

Figyelt kérdés

Tanárként dolgozom, egyedülálló viszonylag fiatal férfi vagyok, de a mai szülőket, gyerekeket tekintve az égvilágon semmi értelmét nem látom.



Na meg ha elnézem a szexualitás kategóriában kiírt kérdéseket, a testiségen kívül (ezt-azt kipróbálnám, egyéjszakás, többes szex stb.) semmi másról nem szól az emberek mentalitása.

Ha nincs hűség, bizalom, szeretet, elköteleződés az emberekben, házasodni sincs értelme, mert csak a gyerekkorokat tesszük tönkre vele.

(igen, én is egy idióta családban nőttem fel sajnos)



2019. szept. 25. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én borzasztó családban nőttem fel, de most boldog házasságban élek, mondjuk mi nem akarunk gyereket. Sose érdekelt amúgy a házasság, csak azért mentem férjhez, mert a férjemnek ez fontos volt, egyébként sose szerepelt a terveim között. De rajtunk kívül is látok nagyon sok normális kapcsolatot, házasságot, családot és sok normális értékrendű embert.
2019. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Kb. ugyanezt látom.
2019. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szeretnék stabil, boldog párkapcsolatot, házasságot.

De néha esélytelennek látom. Az intelligensnek, normálisnak tűnő emberek is hazugok, megbízhatatlanok. Belőlük is csak kevés van, a többséghez a rosszindulat, soviniszta gondolkodás is társul, meg még egyéb finomságok.

Nem tudom, hogy nekem lennének tényleg ekkora elvárasaim, hogy a kedvességet, őszinteséget alapvetőnek tartom, vagy ez túl sok, mert eddig az utóbbi igazolódott be számomra.

A rossz tapasztalatok miatt gyakran elgondolkodom rajta, hogy érdemes-e pl házasságban gondolkodni, mert az emberek többsége elképesztűen hűtlen, mérgező, abuzív kapcsolatban él aminek úgy is válás a vége. Gyereknek nem éppen ideális.

Arról nem is beszélve, hogy a klímaváltozás miatt sokszor azt kérdezem magamtól, hogy biztosan kell-e nekem gyerek.

23/n

2019. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez attól függ, ki mit lát a közvetlen környezetében. Ha valaki sok rossz kapcsolatnak, házasságnak tanúja, maga sem fog hinni benne. Én stabil kapcsolatokat láttam. A családomban egyetlen válás fordult elő, az is több, mint 30 éve. Barátaim is szinte kivétel nélkül stabil kapcsolatban, házasságban élnek. Mivel nekem nem voltak negatív tapasztalataim ezzel a témával kapcsolatban, így nem is félte tőle úgymond, vagy nem voltak negatív érzéseim. Talán ennek is köszönhető hogy én magam is boldog házasságban élek, ami életem első párkapcsolatából lett. Lehet, hogy ha más lett volna a környezetem , nem így alakul.
2019. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig is az megy, hogy jajj a mai generáció.... Évszázadok óta.
2019. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

> megtudtok házasodni

> Tanárként dolgozom

Édes istenem...

2019. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A szexualitás kategóriában szexualitással kapcsolatos témák vannak nyilván. Attól még az ott hozzászólóknak is szólhat ennél jóval többről egy párkapcsolat.

Azt nem tudom, suliban mi a helyzet. Én ovis gyerekek szüleit ismerem úgy-ahogy, ott még működik. Nyilván ahogy nőnek a gyerekek, úgy fáradnak el a házasságok. Az ember sok mindent lenyel a gyerekéért, nem mindenkinek opció az, hogy van 2 hetente láthatás. Lehet, hogy 5-10 év után az ember belefárad és újat kezd mással.

2019. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól látod,emberileg gáz az ország,meg sok manipulálo hatás is éri pl media. Mindenkinek a saját háza táján kéne gyomlalnia,nem a masikra mutogatni. Egoista tartsadalomban ha joszandeku vagy letaposnak.
2019. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 ez már nagyon kákán a csomót kategória...

Egyébként meg nem csak magyartanár lehet...:)

2019. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

> #6 ez már nagyon kákán a csomót kategória...

> Egyébként meg nem csak magyartanár lehet...:)

Teljesen mindegy, hogy milyen tanár. Ha én, külföldi cégnek dolgozó szoftverfejlesztőként tudok helyesen írni, akkor egy tanártól -- aki vélhetően magyar nyelven információt ad át másoknak -- ez teljességgel elvárható.

2019. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!