Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes, családos, házas ember vagyok, nulla szexuális élettel. Azon töprengtem ma szobafestés közben, hogy másoknál is így zajlik a házasélet? Bevállalok már mindenféle házimunkát, szobafestés, szerelést, mosást, bevásárlást, csak hogy hátha összejön estére egy kis szex. Persze ez sosem jön össze, mert mindig van kifogás.


Mi lenne ha sz*rnék az egészbe bele, odaállnék a feleségem elé, és azt mondanám neki hogy: figyelj, nekem igényem van egy rendezett, normális szexuális életre. Ha nem vagy benne partner, akkor én kiszálltam, beadom a válópert, és nem érdekelnek a kifogásaid, elég volt belőle hogy totál hülyének néztél eddig!


Valahogy elegem lett az effajta szolga életből, és rájöttem hogy semmivel sem több vagy értékesebb a feleségem mint én. Ráadásul magamból csináltam bolondot, de azt hittem hogy egy nőnek jól esik az, és hálás lesz érte ha leveszek a válláról egy csomó munkát. Ezzel szemben teljesen leértékelt.



2019. szept. 27. 15:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Al Bundy te vagy az? :D

Egyébként igazad van.

Állj elé és így mondd meg.

Legfeljebb már kaja sem lesz....

2019. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért vállalj ház körüli teendőket hátha lesz cserébe szex.

Állj a feleséged elé és mondd el neki a bajodat. Ha nem akar változtatni akkor pedig el kell engedni egymást.

2019. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt. Mondd ezt neki. Meglátod mit lép. Bár lehet előbb megbeszèlni kéne nyíltan.

Egy tanács.. ne gyakorin ismerkedj és öntsd ki a lelked, mert hiába jól indult, nem mindenki ír vissza egy idő után. ;)

2019. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

Ez van amikor az emberek elfelejtik, hogy egy kapcsolatért tenni is kell. Hagy fordítsam ezt meg neked, bár soha nem voltunk ilyen helyzetben.

Szerinted mégis miért akarna veled lefeküdni a feleséged? Tekintettel voltál rá valaha is, érdeklődtél valaha is arról, hogy ő hogyan szereti, hogy jó neki? Fontos volt az egyáltalán, hogy ő is élvezze? De még ez is édes kevés. Törődsz vele mint PÁRODDAL és nem csak lakótársaddal? Romantikáztok, randiztok, kedveskedsz neki? Dolgozol egyáltalán azon, hogy egy párként viselkedjetek és ne csak két szülőként, hogy fenntartsátok a tüzet és az érzelmeket? Hogyha ezeken lusta vagy dolgozni akkor ne csodálkozz, hogy kihült a dolog. Persze, hogy nem fog hozzád vonzódni, persze, hogy nem tud rád úgy gondolni ha nem foglalkozol vele és azt hiszed elég az, hogy kifested a szobát. Mégis miért kéne veled lefeküdnie ha nem is viselkedsz úgy vele mintha a párod lenne vagy szeretnéd? Ez a legkönnyebb, nincs szex akkor válok. De bele sem gondolsz abba, hogy a helyzet azért ilyen mert évek óta magasról szarsz a feleséged fejére és lusta vagy magába a párkapcsolatba energiát fektetni.

2019. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Válj el. Regisztrálj egy két oldalra, ahol házas elhanyagolt feleségek szexpartnert keresnek.
2019. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2019. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Keress partnert a családi béke érdekében ne válj el.
2019. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

4-es. Én vagyok aki főz. aki érzelmileg aktív, aki bevállal más munkákat. Pont ezért lett elegem a mindenes szerepből. Azt mondja, hogy ő nem ilyen, és a szex sem érdekli! Én voltam az aki 100%-ban háttérbe szorult az ágyban, és már nem tudtam mit kitalálni hogy jó legyen neki, természetesen semmi sem volt jó. Én leptem meg a munkahelyén apró figyelmességekkel, én forszíroztam mindig is azt, hogy legyünk már kettesben is, ne csak apa meg anya legyen.


Legutóbb azt mondta, hogy az ő életéhez annyi is elég, ha nincs feszültség. A szex nem hiányzik neki sem velem, sem mással. Én már arra is gondolok, valami szervi baja van, vagy pajzsmirigy vagy hormonok. A jégcsap hozzá képest a nap felszíne.

2019. szept. 27. 16:17
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Én nőként is megértem a problémádat, ami jogos.

Annyit viszont megjegyeznék, hogy attól, hogy ezeket megcsinálod,- "besegitesz" ami nem is segítség, hanem kötelesség, hogy egyforma társként vezetitek a háztartást is - nem ezek miatt kiváltságod a szex. Szerintem ezt ő is így gondolja, nem szívességeket teszel neki, hanem végzed te is a közös teendőket, ahogy kell egy közös háztartásban.

A szex hiánya pedig más tészta. Hogyan szoktál közeledni felé? Kedveskedsz, romantikázol-e vagy egyből elvárod,hogy az öledbe ugrodjon?

Mindenképp mond el neki,hogy téged ez bánt és próbáljatok megoldani ,de ne úgy,hogy neked ez jár, mert néha elmosogatsz.

2019. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről. Ha nekem olyan pasim lenne, aki főzne, takarítana, ennyit segítene, akkor naponta kétszer is lenne szex.

Mondjuk szerintem a szex nem házimunka függvénye, nem azért kéne jutalomnak lennie.

2019. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!