Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek ennyi volt??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek ennyi volt??

Figyelt kérdés

Sajnos a férjemtől az utóbbi kicsit több mint egy évben elég sok szart kaptam, nagyon nem bánt velem jól. Folyamatosan jeleztem hogy ez nem megfelelő számomra. Majd most eléálltam egy pár hete hogy én így nem tudok tovább élni és elérte hogy ne érezzek irányába semmit. Tényleg nem érzem hogy szeretném és nem igazán érdekel bármit is mond. Van egy gyerekünk is amúgy.


Most aztán gőzerővel kapálózik és próbál mindent megtenni de egyszerűen képtelen vagyok ezt befogadni. Már nem kell, úgy érzem.. annyira eltört bennem valamit. Menthető ez egyáltalán? Valójában én sem tudom hogy ez átmeneti bennem vagy ez visszafordíthatatlan. Jó lenne olvasni tapasztalatokat.


máj. 3. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem anno. Hogy én ezt egy percet se. Se testem, se lelkem. Az én exem is innentől hajtott mint állat. Aztán mikor rájött, hogy hiába, akkor meg agresszív lett.

Egyikkel se csinált magához kedvet.

Én azt gondolom - de csak magam nevében merek nyilatkozni - hogy ami már eljut ebbe a stádiumba, az már nem fordul vissza.

máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hat ha meg haragot sem erzel akkor tenyleg annyi.
máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"elég sok szart kaptam"

És jelezted, hogy nem jó.

Most mi változott vagy változhatna?

máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, már harag sincs bennem. Régebben volt bennem düh csalódottság, sírtam is. Már arra se vagyok képes mint akinek kikapcsolták..
máj. 3. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Párterápiára gondolnék, ha mondjuk a gyerek kedvéért úgy gondolod, mégis megpróbálnál adni egy utolsó esélyt. Talán szakember segíthet, de segítség nélkül ez már nem fog visszafordulni, bármennyire is teper a másik fél. Lehet, hogy úgy sem, de akkor tényleg elmondhatod, hogy minden esélyt megadtál.


Illetve: nem részletezted, hogy pontosan mi az a sok "szar", amit kaptál - van olyan, ami mellett az ember lánya már nem is próbálkozik és nem ad második esélyt. Ha a férjed már eljátszotta a második esélyre való jogot, akkor tekintsd a fentebb általam írtat tárgytalannak.

máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fellép a teljes közönyösség akkor esélytelen.
máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

A házasság megnehezíti az elválást, ha ugye ilyen esetben nem lenne az a fránya papír, akkor nem sokat gondolkodna az ember és elhagyná a másikat.


De ez a karikatúra a sok utánajárás, megnehezíti és ezért sokan még várnak és próbálkoznak.

Főleg ha mondjuk ott van még egy közös hitel is.


Én 5 hónapja váltam el, egy szerencsém volt, hogy sikerült mindenben megegyeznünk.


Szóval ilyenkor egy kisebb erőre van szükség, hogy az ember belevágjon egy féléves vagy akár 1 éves tortúrába.

Te döntesz van e hozzá elég erőd.

máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te választottad kellet a BMW, megérte?
máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja BMW is van? Ismered a családot, kedves 8-as?
máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azok is kapáloznak akik nem akarnak semmit csak mert ugy akarnak szakitani hogy elmondhassák ők az áldozat a nő volt a gonosz aki kitette.


Tehát szakitás provokálnak de az ellenkezőjét mondják szavakban. Viszint tesznek róla hogy a nő le akarjon lépni

máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!