Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mesélnél élményeket (már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnél élményeket (már átélt pillanatokat), hogy férjed milyen apró kis cselekedetekkel, gesztusokkal, szöveggel örvendeztet meg a szürke hétköznapokban, vagy például egy hosszú hétvégén (vagy máshol, máskor, mindegy)?

Figyelt kérdés

Miket szokott csinálni, milyen ötletes, kreatív, vagy egyszerű hétköznapi dolgokat, ami számodra nagyon kedvesek?


A legapróbbnak tűnő kis semmiséget se hallgasd el, hidd el, nagyon szeretném elolvasni! :)



2019. szept. 28. 09:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy akár olyasmiket is megoszthatnál, hogy kedvesed hogyan érint meg, hogyan néz a szemedbe, ami neked olyan kedves (vagy bizonyos pillanatokban olyan vágyfokozó). Pikánsabb pillanatokról is írhatsz! ;)
2019. szept. 28. 09:27
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitalálja őket, mármint nem ilyen mesterségesen megkreált helyzetek ezek. Ha megy boltba, hoz abból, amikről tudja, hogy szeretem, apróságok. Minden reggel elkészíti a reggelimet, mert tudja, hogy rémesen lassú vagyok reggel és minden reggel arra kelek, hogy kész a reggeli és a meleg tea mellé. Ha előbb ér haza, nekiáll a házimunkáknak, hogy nekem kevesebb legyen. A gyerekekkel olyan programokat talál ki, hogy egyedül lehessek kicsit, töltődni. Amikor teheti hozzám ér, simogat, akár sorbanálláskor a boltban vagy postán. Sose hagyná, hogy nehezet emeljek, vagy cipekedjek, stb. Általánosságban minden nap a fókuszában vagyok, figyeli a lehetőségeket és millió apróságot tesz azért, hogy nekem könnyebb legyen. Természetesen ez kölcsönös. A legjobb pedig, hogy nem erőltetett. Nem rózsacsokor és gyertyafény, amire előre készül, megtervezi, hanem ösztönből jön, és százával egész nap. Jó nagyon. 10 éve.
2019. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Voltak olyan élményeitek, hogy szerelmed "hirtelen" olyan mozdulatot/kedvességet tett, amire nem számítottál, de jól esett, vagy akár "be is indultál" tőle?
2019. szept. 28. 09:31
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt az előbbit (is) mindenkitől kérdem. :)
2019. szept. 28. 09:31
 5/18 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


"Hanem ösztönből jön, és százával egész nap."


Pontosan erre utaltam! :) Nem előre eltervezett, hanem spontán, apró kis elhintett szövegekre, mozdukatokra, érintésekre, "csínytevésekre/cserfességekre", vagy ha egy-egy előre el is tervezett, akkor ami nektek válaszadóknak fel-feldobják a pillanataitokak!


Igen, ilyesmik érdekelnek, hogy mik voltak ezek? :)

2019. szept. 28. 09:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyed tankolás alkalmával vesz nekem egy kis narancsos marcipánszívet, tudja, hogy ez a kedvencem. Ő gyűjti a sörösdobozokat, ha találok valami újat/különlegeset, mindig veszek neki, amikor egyedül, vagy a gyerekekkel vásárolok. 4 5 év alatti gyerekünk van, így elég nehéz programokat szerveznünk, de azért 1-1 este belefér egyedül. Az ajándékozásunkban minden alkalkmmal szerepel valamilyen színház/koncertjegy, őt néha random focimeccsekre is elküldöm, ő meg engem sorozatozni este a hálóba, ha nagyon rottyon vagyok - ilyenkor egyedül megcsinálja a fürdetést, etetést, csak a legkisebb jön szopizni. 😊 Mindketten szeretünk főzni, egymás kedvenceit bármikor szívesen elkészítjük. Szavakkal és apró üzenetekkel kedveskedünk napi többször is, akármilyen fáradtak vagyunk, igyekszünk türelemmel, szeretettel szólni a másikhoz. Nagyon szeretem, hogy minden elejtett apró vágyamat meghallja és megjegyzi (pl amikor kertesházba költöztünk, mondtam, milyen jó lenne tyúkokat tartani, pár héttel kédőbb titokban összerakott a garázsban egy ólat és elvitt a piacra válogatni 😊). Én is ilyen vagyok. 15 éve vagyunk együtt.
2019. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor zarovizsgara tanultam ejjel nappal, reggelente mindig talaltam valami aprosagot a laptopom mellett.

Most kb 2 hete egy serules miatt alig tudok jarni igy o vasarol. Gyakran hoz valamit hogy jobb kedvem legyen; kedvenc csoki stb.

2019. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Szavakkal és apró üzenetekkel kedveskedünk napi többször is."


Valami ilyesmi(k)re (is) voltam kíváncsi, mikor kérdeztem, hogy "milyen apró kis cselekedetekkel, gesztusokkal, szöveggel örvendeztet meg a szürke hétköznapokban, vagy például egy hosszú hétvégén?"


Megkérdezhetem tőled (de a többiektől is), hogy mik szoktak lenni ezek a szavak, illetve apró üzenetek?


Szóban mondjátok egymásnak, vagy mobilon mondjátok/írjátok?

2019. szept. 28. 14:10
 9/18 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Szavak üzenetek annyira nem jellemzok. Nyilvan azt hogy szeret mondja gyakran szoban nem telefonon. Mi inkabb viccesek vagyunk tehat küld mondjuk valami kepet vicces felirattal. Vagy csinal egy szelfit es a feje helyere rak valami nevetsegeset. Ilyeneket szoktunk küldozgetni egymasnak.
2019. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!


Na és hatos, nálad mik szoktak ezek lenni?

2019. szept. 28. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!