Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene/lehetne kezdenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene/lehetne kezdenem ezekkel a negatív érzésekkel, amik nem véletlenül alakultak ki?

Figyelt kérdés

Férjemet hazugságon kaptam, nem megcsalás volt, de azért bánt, hogy nem mondott igazat. Illetve innentől elindulnak ezek a hülye gondolatok, hogy de mi van ha mégis megcsalt, csak épp azt már nem vallja be. Mi van ha máskor is megtett hasonlót, csak akkor nem vettem észre.


Nem akarom folyton ellenőrizgetni meg vallatni, de most állandóan jelen van bennem egy ilyen rossz érzés. Hogy lehet ettől megszabadulni?


2019. okt. 16. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Fogadd el, hogy hazudik.

Úgyis meg fog csalni.

Minden férfi félre megy, és hazudik.

2019. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgyis az a vége, hogy teljesen elveszted iránta a bizalmadat.
2019. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát azért azon is múlik mit és miért hazudott. És ezt nem mi tudjuk. Attól, hogy valamiben hazudott vagy csak nem akart megbántani vagy hasonló (nem tudom felmérni ennyi infóból, hogy milyen súlya volt a hazugságnak) attól nem biztos, hogy mindenben hazudik ill. megcsal. Miért így állsz hozzá? Van erre okod?

Megszabadulni meg úgy lehet, hogy megbeszélitek és kideríted mi volt az oka, ha volt valamilyen. Bár ehhez az kell, hogy ki tudjatok egymás előtt tárulkozni, nem mindenkinek megy.

2019. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!