Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.27-én volt meg utoljára....

Jan.27-én volt meg utoljára. Febr.8-án voltunk együtt a férjemmel úgy, hogy véletlenül bennem ment el. Babás lettem? Tegnap (19-én) délután csináltam egy tesztet, negatív lett, szomorú lettem tőle, pedig már két gyönyörű gyermekem van.

Figyelt kérdés
Ja, és fáj a mellem is, úgyhogy biztos megjön sajna.
2009. febr. 20. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
a teszt még korai volt, de lehet még baba, te most tulajdonképpen mire drukkolsz? ha jól értem a helyzetet nem terveztek új babát, de ha lenne te nem bánnád a férjed mit szólna hozzá?
2009. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen én nagyon örülnék 10 és 5 évesek a gyerkőcök, a férjem is örülne neki, imádja a gyerekeket, csak fél, hogy emiatt a gazd. válság miatt még rosszabb helyzetbe kerülünk és mint írtam már van kettő. Én idén leszek 35 éves, ha most nem lesz, később már én nem akarom majd, tehát számomra ez lenne az utolsó felvonás.
2009. febr. 21. 05:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nagyon korán teszteltél és valószínűleg még nem mutatná ki a pontos eredményt arról nem beszélve, hogy a mell érzékenysége is utalhat terhességre. Várj és ha már nem jön meg egy pár napig, tesztelj újra.
2009. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm szépen a bíztató szavakat, én is gondoltam, hogy korai lesz a tesztelés, de nem bírtam már tovább várni (meg is bántam egyébként), de ilyenkor ólomlábakon jár az idő, bárcsak már 1 héttel idősebb lennék.
2009. febr. 21. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!