KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » HĂĄzassĂĄg » Ez csak egy VICC ugye? 😂

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Marika9920 kérdése:

Ez csak egy VICC ugye? 😂

Figyelt kérdés

Tegnap egyik ismerosomtol hallottam,de meg a kerdese is hazugsagnak tunt nekem😅

Szoval az lenne a kerdes,hogy abbol mi igaz,hogy ha valaki ossze hazasodik pl Ferhervaron az kap erte penzt raadasul a csaj azt mondta,hofy 300 Ezer ftot kap😂😂😂😂 es en ezt nagyon nagyon nem hiazem el. Ebbol ugye semmi sem igaz?



2019. nov. 13. 17:23
 1/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nem vicc, vannak helyek ahol kapnak, de ilyenkor pl az adott terĂŒletre kell költözni.
2019. nov. 13. 17:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
És ez SzĂ©kesfehĂ©rvĂĄron is hatĂĄlyba van?
2019. nov. 13. 17:26
 3/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Honnan tudjam, nem lakok ott.
2019. nov. 13. 17:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nem kp-ba :)


[link]

2019. nov. 13. 17:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Na erre voltam kivancsi :) koszi :)
2019. nov. 13. 20:56
 6/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Igen! Van ilyen! IsmerƑseim 500ezret kaptak a telepĂŒlĂ©sĂŒktƑl. De kell hozzĂĄ az ottani ĂĄllandĂł lakcĂ­m. Az elsƑ hĂĄzasol adĂł kedvezmĂ©ny az tök mĂĄs, azt az ĂĄllam adja! Ezt amirƑl te is Ă­rsz, az önkormĂĄnyzat
2019. nov. 13. 23:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/8 anonim ***** vĂĄlasza:
Ismerek valakit aki nagyon olcson kapott a falujatol epitesi telket. A feltetel az hogy epiteni kell ra hazat.
2019. nov. 16. 04:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2019. dec. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!