Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye vicc? Vagy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye vicc? Vagy minden férfi ilyen sekélyes?

Figyelt kérdés

"1. Loknisitsd a hajad,akàr vehetsz csatos póthajat hogy dús legyen és jó hosszú

2. Heti 4-5 edzés megfelelõ étrenddel, fitneszes alak.

3. Nõies ruha darabok: feszes felsõk,haspóló,miniszoknya,magassar


Nàlam ezek amik kívànatossà tesznek egy nõt."


2017. okt. 22. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
nem
2017. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Nem vicc.

A 2-es pont az már alapelvárás a férfiak többségénél.Van rajtad 20 deka háj, akkor elhízottnak minősülsz.Ha nem edzel, diétázol, akkor igénytelen vagy.

2017. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
Ezek alapvető elvárások. Én még hozzátenném a színes körmöket, és a magas beszédhangot. Nálam itt kezdődik a nő.
2017. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Az érem másik oldalán ugyanezzel találkozunk, elég egy előnytelen külsejű férfi képét kitenni, szinte biztos, hogy a női tanácsok ugyanezek lesznek: csináltass jobb frizurát, tornázz és öltözköddj férfiasan.


Ez megint egy emberi tulajdonság, nem pedig kizárólagosan a férfiak dolga. Bár én rosszat ebben nem látok, mivel mindegyik teljesítető (egyedül a póthajas ötlet gáz, illetve a nőies öltözködés nem ez amit leírsz itt).


Igen, vannak sekélyes emberek, férfiak is, nők is, transzneműek is. A világ ilyen. Te ne légy ilyen, ne barátkozz ilyenekkel és jól fogod érezni magad. De valamiért böki a csőröd a dolog...

2017. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem a megfelelően kiművelt agya és a tiszta érzelmekkel átitatott szíve tesz kívánatossá egy nőt.
2017. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

1. Viritsd a heti felmillios fizetest. Akar maszekolj is, de magas fizetesed legyen es allandoan. Emellett a Rozsadombi lakas es a nyaralo teljesen alap.

2. Heti 5-6 edzes (5-nel kevesebbett csak a bebifaszok csinalnak), tokeletes kigyurt test, minimum 184-5 centis magassag.

3. Ferfias darabok, minimum 30 ezres ingek, az alattit csak a prolik hordanak.


Nalam ezek, amik kivanatossa tesznek egy ferfit, ezek nelkul csak szanalmas bebifarok lehetsz.



En ezt irtam volna vissza neki :"DDDD.

2017. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez egy itteni kérdésre volt a válasz, hogy mitől kívánatos egy nő. Eléggé megütköztem rajta.
2017. okt. 22. 12:40
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy konkrét személy véleménye, én is olvastam már több válaszban az oldalon, de ugyanaz az egy felhasználó írja őket. Neki ez az ízlése, pont.
2017. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi ésszel, mondhattad volna neki hogy a férfiak csak akkor kívánatosak neked ha pénzes, saját házzal, nyaraloval,kocsival, inteligenciával, működő vállalkozással...és még sorolhatnám hogy a nők mit is várhatnának el egy olyan pasitól akit te leírtál.
2017. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Viccnek elég sz_r, férfinak se nagyon nevezném - szkippeld, aztán csá.
2017. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!