Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is volt, aki terhesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt, aki terhesség után erre vágyott szexuálisan? Utána megvalósult?

Figyelt kérdés
Kicsit most le vagyunk fogva a szexben, 7 hónapos terhes vagyok, nem lehet most olyan önfeledten dugni mint előtte, nem merek durván szexelni. Viszont nagyon vágyom arra, hogy terhesség után végre jó keményen megdugjon a férjem, de nem tudom, hogy miután megszületik a gyerek, mennyire lesz erre idő/energia, mennyire lesz ez központban. Nálatok hogy volt?
2019. nov. 25. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szules után 6 hétig nem szabad, regenerálódás, stb.

De őszintén - természetes úton szültem -, nekem még 6-7 hónappal később is néha kellemetlen volt az együttlét...

2019. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom hogy 6 hétig nem szabad sajnos. Nekem úgy tűnik, császár lesz, de gondolom az a hasi seb miatt lehet kellemetlen.
2019. nov. 25. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mem voltam terhes ff
2019. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Császárnál netán nem vagy terhes? Nem a megszülés a fő oka a hat hetes várakozásnak. Beszélj erről nőgyyógyászoddal és googleöddel, vagy csak jegyezd meg, hogy nem lehet és kész.


Majd érzed. Ha nem akarod majd, baj lenne?


Mi nagyon bababarát voltunk, szóval csak este ha mélyen aludt. Ennyi...

2019. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogyan szülsz. A méhlepény leválik a méhfalról, és a helyén lesz egy bazi nagy seb. Amíg ez a seb be nem gyógyul (jellemzôen 6 hét), addig ellenjavalt bármit a hüvelyedbe tenni, mert elfertôzôdhet a méhedben a seb. Tehát a kemény dugást mellôzni kell. (viszont minden más, ami nem jár hüvelyi behatolással, mehet). El fog jönni a kemény szex ideje. Az meg csak rajtatok múlik, szakítotok-e idôt magatokra. (még ha nonstop üvölt is a baba, idônként kidôl 10-20 percekre)
2019. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is az volt a kérdés lényege, hogy rögtön szülés után lehet-e, mert tudom, hogy hagyni kell időt regenerálódni, hanem h miután megszületik a gyerek, vajon megmaradnak-e ezek a vágyak, vagy a gyerek minden energiát elvesz és kb a szex lesz az ember utolsó gondolata.
2019. nov. 26. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, ami megjósolhatatlan. :) Teljesen egyedi, kinek hogy alakul a libidója szülés után. Arra figyeljetek, hogy akár van szex, akár nincs, minden nap legyen 5 perc, amikor csak egymásra figyeltek. Ilyenkor nincs ordító baba, kakis pelus, szoptatás, fejés, se házimunka, se elektromos kütyük. A vágyak ia vissza fognak kúszni elôbb-utóbb.
2019. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első néhány próbálkozás kellemetlen volt, de aztán minden visszatért a régi kerékvágásba. Én is így voltam, mint te. A terhesség végén már untam az óvatoskodást, alig vártam, hogy végre szexeljünk egy igazit.
2019. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen most felröhögtem. Ugyanezt mondtam a férjemnek, mikor a második gyerekkel voltam harmincvalahány hetes terhes :D

Megvalósult. Na nem rögtön, ahogy írták, ott a 6 hét tilalom, meg az elején nehezen hangoltuk össze a 2 gyerek fektetését, és sokszor mire végre aludtak, már nem volt energiánk szexelni. Kb 3 hónap után kialakult a rend, azóta nincs ezzel gond, nagyon élénk a szexuális életünk, pedig nálunk ugye mar két gyerkőc is van :) (nemsoká 11 hónapos a kicsi, 4,5 éves a nagy)

2019. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!