Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12 év házasság után normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év házasság után normális, hogy időnként az jár a fejemben, hogy milyen lehet egy másik nővel a szex? Soha nem csaltam meg, és nem is akarom, de ezt a gondolatot nem bírom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
Rajta kívül soha életemben nem szexeltem más nővel.
2019. nov. 27. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez a baj, hogy Ő volt az egyetlen. Én se vagyok annak a híve amikor mondják, hogy az ember fiatalon élje ki magát de sajnos pl ilyen esetbe előjön az aminek fiatalon meg lehetett volna történnie. Ha anno több nő is összejön akkor nem gyötörne ez a gondolat, ez kapuzárási pánik és normális, de nem szabad erre gondolni. Egyébként elárulom, hogy az érzelem nélküli szexben nem sok különbség van nő és nő között.:)
2019. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Izabella220 ***** válasza:
62%
Elsőnek is nagyon szép dolog higy 12évig úgy voltál hűséges, hogy valóban csak vele volt sexuális kapcsolatod, ez figyelemre méltó, mondom én ezt úgy hogy nekem is csak a férjemmel volt eddig, akivel 14éve vagyok. Mivel mégcsak 30 vagyok nagyon sokszor megkérdeztek engem is, sőt a férjem is, hogy bem vagyok e kíváncsi milyen más férfivel, akkor sokáig nem értettem. Nekem míg jó a sex minőségileg és stb addig eszembe se jut. De ha nem törődne velem, szar lenne a sex, és nem tudnám vele megbeszélni akkor valószínűleg bennem is negfordulna a kérdés milyen kehet mással. Feleségeddel jó minden a sexben?
2019. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondoljozol akkor meg fogod csalni,utána meg még tobb nő kell...
2019. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi sem voltunk mással, de soha meg sem fordult a fejünkben az elmúlt 15 évben. Szerintem valami nem oké, ha egyáltalán felmerül a gondolat.
2019. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is pont ettől félek, hogy egy nap majd ez fog megfogalmazódni a férjem fejében. Fiatal házasok vagyunk most, nem volt ő sem soha mással rajtam kívül.


Kérdező szerintem innen nincs vissza út, mert ahogy te is írtad: nem tudod a gondolatot kiverni a fejedből.


Gondold végig neked megéri-e? Ha le is fekszel mással, el tudod majd titkolni a feleséged elől? Ha alapvetően egy őszinte, egyenes, hűséges ember vagy, akkor biztos lesz bűntudatod. Együtt tudsz élni ezzel a bűntudattal? Muszáj lesz, mert ha kiderül, tönkreteszed a házasságod. Lehet, hogy megbocsájt majd a feleséged, de elfelejteni ezt sosem fogja. A tüske ott marad örökre.

2019. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont ettől félek, fiatal házasok vagyunk,ő még nem volt más nővel, de évekig hazudott az akt képek miatt,úgy hogy velem nem is foglalkozott,azt mondta kíváncsi volt.. :/
2019. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változott azóta valami? Elég sok év eltel.
2023. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!