Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudhatom biztosra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra, hogy a másik is tényleg annyi gyereket akar, amennyit én?

Figyelt kérdés

Hogy nem csak hazudik, mert azt hiszi addig még sok idő van és megváltozik majd a véleményem, vagy komolyan gondolja, de neki változik meg, stb.


Én tudom, hogy 3 gyereket szeretnék, de jó lenne ugyanazzal az emberrel, nem több különbözővel, mert az első mondjuk csak átver és igazából nem is akar annyit.


2019. nov. 28. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk neked is változhat a véleményed.
2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Sehonnan. De ez egy olyan dolog, ami simán változhat menet közben, mert nagyon sok az előre kiszámíthatatlan faktor. Most ne adj isten, ha neked az első szülés után ki kéne venni a méhedet, ugye nem esne jól, ha otthagyna a férjed, csak mert 3 gyereket ígértél?
2019. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Sehonnan. Az emberek változnak. Nem kívánom neked, de lehet olyan durva szülésed is, hogy te is inkább megelégszel 1 gyerekkel. Nem tudhatod mit dob az élet.

Tudom, hogy ez szívás, de sajnos ez van.

2019. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem lehet tudni, ne is merülj el benne túlságosan.

A meddőségtől kezdve az ikerterhességig, ne adj isten fejlődési rendellenességig széles a lehetőségek palettája. Innen már eltörpül hogy ki mit akar.

Amit Isten ad.

2019. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Az életben a halálon kívül nincs semmire se garancia, nem tudhatod. Ha megismered és öszinte embernek tartod, akkor maximum annyit tehetsz, hogy bízhatsz benne. Ettől még változhat a véleménye, de a tiéd is. Van egy ismerősöm, egy osztályba jártunk, kiskora óta az volt a terve, hogy nagycsaládos legyen, minimum 3-4 gyereket akart. A másodiknál viszont olyan traumatikus szülése volt, hogy utána már nem akart többet bevállalni, már nem vágyott rá. Sosem lehet tudni, mit hoz az élet, akkor se, ha most épp valamiben biztos vagy.
2019. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is 3at akarok. Írásba adom, és addig foglak csinálni ameddig minddel nem végzünk.


Megfelel? 😍

2019. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Kvótára mész, vagy a sok kölcsönre, amit fel lehet velük venni? Egyik eset sem normális. Egyrészt, azt se tudhatod, hogy nincs-e egyáltalán olyan problémád, ami miatt egyáltalán nem lehet gyereked. Ha pedig megfogan, de mondjuk már harmadszorra vetélsz el, lenne még kedved, meg lelkierőd újrakezdeni, hátha a 4 a szerencseszámod...? Annyi tőled/tőletek független faktor van, hogy el se tudod képzelni. És akkor még nincs szó arról, hogy esetleg magadtól változik a véleményed a kapcsolat alatt. Az pedig már csak a saját véleményem, hogy oltári szánalmas, amikor valakinek nincs más célja a magánéletében, vagy rosszabb esetben egyáltalán az életében, mint x számú gyereket kipotyogtatni. Mint valami gyártósor, ahol meg kell lennie a darabszámnak. Hideg kiráz...a férfiakat is kb mintha csak eszköznek tekintenéd, hogy te boldogan babázgass, mert elképzelted, hogy az jó lesz.

Inkább legyen egy boldog, kiegyensúlyozott, egészséges kapcsolatod, ahol majd alakul, hogy mennyi gyereket vállaltok. Közösen. Megbeszélve. Szeretetben. Nem pedig egy ilyen borzalmasan kifacsart, torz valami...

2019. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az összes előttem szólóval. Néhány más szempontot is hozzátennék.

Ha pl. sokáig nem találsz párra, akkor drasztikusan csökkennek az esélyeid a 3 gyerekre. Mondjuk első összejön (esetleg az is csak orvosi segítséggel), a másodiknál már komolyabb beavatkozások kellenek, melyek testedet-lelkedet és nem utolsó sorban pénztárcátokat is igénybe veszik. Biztos, hogy utána akarnál harmadikat? Akkor is, ha már 40 fölött lennél? Pláne, ha végiggondolod, hogy azt a gyereket fel is kell nevelni.

De az is lehet, hogy amikor két kicsi mellett 40 évesen küzdesz az ólmos fáradtsággal, akkor rájössz, hogy ezt 30 évesen bírtad volna, és kellett volna a harmadik, de ennyi idősen úgy leszív két eleven kisgyerek is, hogy inkább nem.

2019. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt a kérdés, hogy jó dolog-e 3 gyereket vállalni. Egyedül az 5. válaszoló fogta meg a lényeget: olyan embert kell keresni, aki más dolgokban is megbízható, őszinte, állja a szavát, amit kimond, azt komolyan is gondolja. Persze az élet hozhat sok mindent, de aki már az elején is csak mismásolt meg hitegetett, azzal később még nehezebb lesz a problémákat megoldani.
2019. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az előző párom nagyon akart gyereket, és viszonylag gyorsan. Én nem akartam, de kapcsolatot igen, úgyhogy véleményem, mert úgy voltam vele, hogy úgysem most kell dönteni, ameddig nincs közös lakásunk, megtakarításunk, stb. addig úgysem fogja bevallni ő sem. Nem emiatt szakítottunk végül, bár kis mértékben ez is befolyásolt a döntésben. Azóta új kapcsolatom van, és a mostani párom is szeretne később gyereket. Kicsit rugalmasabb lettem ebben a kérdésben, nem mondom azt, hogy nem akarok. Ha azt látom, hogy tényleg segíteni fog nekem ebben, akkor miért is ne? Szóval sok mindentől függ, pl. a kapcsolat minőségétől. Meg időközben változik az ember véleménye. Ha meg őszintén meg tudjátok beszélni, hogy ki mit szeretne, vagy amit nem szeretne, azt miért nem, akkor pozitív változást is el lehet érni. Pl. ha a párod fél, hogy 3 gyerek mellett nem tudtok majd kettesben lenni, akkor ki lehet találni, hogy heti 1 napot a nagyszülőknél lesznek, ha attól tart, hogy nem lesz elég pénz, akkor át lehet csoportosítani vagy befektetni, stb. Lehet, és kell is rugalmasnak lenni.

N

2019. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!