Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatalabb férj, idősebb feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb férj, idősebb feleség?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinek fiatalabb a férje/idősebb a felesége? Hány évesen ismerkedtetek meg, mikor történt az eljegyzés és hány évesen házasodtatok össze? Vagy ismertek ilyen párt? Tudom, nem kor kérdése a szerelem, mégis érdekelne, működhet-e, hogy egy pár évvel fiatalabb férfi tényleg gondolkodhat ennyire komolyan, miközben sokan panaszkodnak, hogy harmincas férfiak még nem akarnak megállapodni.
2020. jan. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
működhet szia
2020. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 peca1000 ***** válasza:

Az asszony 1,5 hónappal idősebb nálam, és még együtt vagyunk. :)


Az előző feleségem 1 évvel idősebb volt, mint én, pár évet együtt húztunk le.

2020. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év van köztünk, a férjem 30,én 32 leszek. 10 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok, 4,5 és 1 évesek a gyerekeink. Nem gyakori, hogy egy férfi 24 évesen házasodni akarjon, meg 25 évesen gyereket, de én pont kifogtam egy ilyet :)

Nem bánta meg egyikünk se, nagyon jó a házasságunk, szuper férj, szuper apa. És hát igen, tényleg sokkal érettebb a vele egyidős barátainál. Emberfüggő, hogy ki mennyire érett.

2020. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm 24 évesen ismerkedett meg az akkor 28 éves barátnőjével. Gyerekük is lett 4 évvel később, bár nem házasok azóta se, de ha jól számolom, 7 éve együtt vannak.
2020. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bsora válasza:
Szia! Én 13 évvel vagyok idősebb a 21 éves férjemnél. Most volt az esküvőnk, de még 2 éve se vagyunk együtt. Tudom az egész őrültségnek hangzik és lehet hogy az is. Sokat gondolkodtam rajta, hogy beadjam e a derekam, sőt mikor először randira hívott ki is nevettem. Teljesen elképzelhetetlennek tűnt, pedig még idősebbnek is hittem. Együtt dolgoztunk. Még nem derült ki, hogy hosszú távon működik e, de melós. Viszont minden kapcsolat az. Egy ismerősöm 25 évet élt így a párjával,bár őt végül elhagyták, egy másik pedig már 7 éve együtt van a párjával. Ő biztatott engem is. Mind kettőnél a nő az idősebb.
2020. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!