Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek! Ti nem irigykedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti nem irigykedtek a Sarka Kata, Szabo Zsofi, Vajna Tímea féle nőkre?

Figyelt kérdés

Arra a kategóriára gondolok, akik a külső adottságaikat kihasználva kifognak egy gazdag milliárdos vagy legalább sok százmillióval rendelkező férjet és innentől megvan oldva az életük.


Luxusban élnek, mindenük megvan, semmire nincs gondjuk. Egyedül annyival kell foglalkozniuk hogy jól nézzenek ki.


Ellenben egy átlag nőnek ott a napi 8-10 óra munka, háztartás, gyereknevelés, főzés, bevásárlás, ügyintézés. Aztán ezek mellett nem árt ha ad magára, és nem úgy néz ki mint a bánat.


Minden tiszteletem az ilyen hölgyeké, le a kalappal. Viszont nincs bennetek egy kis ellenérzés ha ezeket látjátok?



2020. márc. 7. 11:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Köszi, de nem vagyok k....rva. Nem vagyok megvehető.
2020. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Mit irigyeljek Sarka Katán ? Hogy sz@rrá lett csalva a házasságában ? Vajna Timin azt, hogy évekig járatta magát egy olyan férfivel akire én Isten bocsásson meg de ránézni sem tudnék, nemhogy a farkát bekapni ?


Jobb nekem így, a havi 200 nettómmal. Én valahogy ennyiből is megtudom oldani, hogy jól nézzek ki. A futás ingyen van, videóra otthin tornázni ingyen van. Mindkettővel lehet szuper alakot elérni hidd el. A jó stílus sem a pénz függvénye. Nem szórom a pénzt, de irigykedés , siránkozás, vagy önsajnálat helyett megteszek mindent, hogy nekem is jó legyen, és én is szép legyek saját magamnak. 23N

2020. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Én nem irigykedem, nekem több igényem van magammal és a párkapcsolatommal szemben, mint pusztán az anyagi vonal.

Na meg, mennyivel jobban örülnék már neki, ha a férjemmel közösen, közös erőfeszítések és munka eredményeképp lennénk milliárdosok. Legalább tudom, hogy nem csak trófeát akar maga mellé, és nem a pénzével akar megvenni. Könnyebben is bíznék meg benne így. Egy milliárdos férj, aki csak azért figyelt fel rám, mert csinos vagyok, nem lesz a hűség mintaképe, akárhogy is nézzük.

2020. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem vágyom luxusra. Saját lakásom van, a fizumért megdolgozom, de szabad vagyok. Csak szerelemből szexelek és nem érdekből. Nincs mit irigyelni ezeknek a nőknek az életén.
2020. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Egy csepp irigység nincs bennem. Engem nem a szőke fejemért, vagy a cicimért szeretnek.
2020. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sok milliokat kereso ferfinek teljesen atlagos kulseju felesege, baratnoje van, van olyan aki nalam is rosszabbul nez ki, tehat nem gondolom, hogy ettol fuggne a dolog. (Persze szemelyisegben lehet sokkal jobbak nalam, legalabbis az adott ferfi szamara.) Ha allandoan galeriakban lognek, kiallitasmegnyitokon, borvacsorakon es hasonlo esemenyeken, elobb-utobb en is meg tudnek ismerkedni egy ilyen ferfival, ez szinte biztos. Ha nem is milliardossal, de atlagon feluli anyagi helyzetuvel biztos, egy bizonyos anyagi helyzet felett meg szinte mindegy, nem azon mulik a boldogsag, hogy csak 300 ezerert tudok uj taskat venni, vagy belefer az egymillio forintos is... :D

Leginkabb ezert nem irigykedek, mert nem egy elerhetetlen dolog. Az egyetlen, ami miatt jo nekik szerintem, az az, hogy azert a legtobbjuk belekezd valami sajat projektbe, vallalkozasba, nem csak otthon sminkelgeti magat egesz nap, ez pedig valoban sokkal konnyebb, ha ugy tudja csinalni, hogy nincs masra gondja es nem a megelhetese fugg tole, ha megbukik a dolog, akkor is ott van a ferfi vagyona, es probalkozhat tovabb vagy belekezdhet valami masba, komolyabb kovetkezmenyek nelkul. Ez az egy, ami jo, az nem erdekel, hogy milyen draga helyekre jarnak nyaralni, hanyszor jar egy honapban fodraszhoz meg ilyenek :D

2020. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Ellenérzés az életvitelük miatt nincs, mert szerintem nem olyan egyszerű és könnyű dolog undi, öreg vagy idegesítő pasikkal elhitetni, hogy ők nem undik és öregek és idegesítők. Én pl. képtelen lennék rá, de nem mindenki olyan, mint én.

Ellenérzésem inkább a a személyiségükkel kapcsolatban van. Sok jót tehetnének azzal a pénzzel, jó példát is mutathatnának embereknek, önkénteskedhetnének két hajszárítás között, adhatnának pénzügyi vagy életviteli tanácsot, ami ténylegesen HASZNOS,vagy képviselhetnének valami értéket, is ha már privilegizált helyzetbe kerültek, és ők inkább azt választják, hogy "BÁRKI LEHET BOMBA ANYUKA AZ A TRÜKKÖM, HOGY A BABAKOCSIVAL A HÓNOM ALATT JÁROK FUTNI" menjaf.szomba :)

2020. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

"Egyedül annyival kell foglalkozniuk hogy jól nézzenek ki."


Az megvan, hogy nem csak ezzel foglalkoznak hanem a jól menő vállalkozásaikkal is?


Akkor mar miért nem sorolod ide Rahelka férjét és a többi hasonló pasit, akik igencsak profitálnak a feleségük helyzetéből?

2020. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8%
#8 lehet azért nem, mert az olyan pasi ritkaság. Általában fordított szokott lenni a felállás
2020. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Néha annyira jó lenne csak szépnek lenni a luxusban, valóban semmit se csinálni kötelezően, mert ha nem akkor nem lesz mit enni/élni...

Dolgozni hobbiból, saját vállalkozást úgy indítani, hogy a ravaló aprópénz, és nem egy élet munkája...

Az ára viszont túl magas. A luxust adó, aki lehet csak a számláján jó, de....

És a közmegvetés... Egyik sem éri meg. Marad a 3műszak, és a szűrkeség...

2020. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!