Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Vajna Tímea szép nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Vajna Tímea szép nő?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. Andy papa a sok pénzével sokkal jobbat is megengedhetne magának.
2017. aug. 15. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Atlagos.
2017. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Főleg Dobó Katához képest... és vajna megítélesére ia nagyon rossz hatással van.
2017. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Andy papának már ő is túl jó. Egyébként szép nő.
2017. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az volt. Már lassan 35, úgy néz ki, mint egy transzvesztita.
2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép, de kihozta magából a legtöbbet, mert volt rá pénz.
2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Én is pontosan ezen a véleményen vagyok, sőt... Amennyi pénze van a Vajnának, tényleg leakaszthatott volna legalább egy híresebb fitneszmodellt (aki még magasságban is passzolna). Oké, a szépség szubjektív, de sztem Vajna Timi egy átlag alatti nő: [link]

Olyan, mint egy TESCO Value cukormázzal bevont silány torta. De most komolyan! Mi benne annyira vonzó? Kicsi, lógó cicik, érzelmet nélkülöző tipikus falusi szürke lányokra jellemző arcszerkezet. Semmi fantázia, semmi érzék, semmi erotikus kisugárzás. Ha nekem annyi pénzem lenne, mint annak a hörcsögnek, akkor kb. ebből a kategóriából válogatnék.

A teljesség igénye nélkül:

Oligarcha ex feleség, ha már Vajnánál és a pénzénél tartunk: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek mindegyike ránézésre is műveltebb/kifinomultabb csak AV-nak olyan sz*r az ízlése, hogy neki Timike is megteszi. Mondjuk az megint egy más kérdés, hogy sok csinos nő a pénze ellenére sem jönne vele össze, de annál a vidéki csitrinél egy kategóriával jobb gold diggert is simán találhatott volna, ahhoz képest amekkora vagyona, de legfőképpen hírneve van.

2017. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem van egy olyan érzésem, hogy még a halála előtt dobni fogja a csajt és mehet vissza a pórnép közé. Egy ekkora nevű ember nem engedhet meg magának akkora presztízsveszteséget, hogy egy a hátán felkapaszkodott hétköznapi luvnyára hagyja az óriási vagyonát. Ahogy előttem is írták, Vajnának szerintem már így is elég nagy presztízsveszteség ez a közutálat tárgyává vált jellegtelen médiaceleb.
2017. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmirevaló ordas. Életében SEMMIT!! nem tett le az asztalra! SEMMIT!

Az hogy néha $z@rrá verte az a majom Damu Roland és ebből címlap lett, az minden csak nem teljesítmény. Most meg a télapó f@$zát sz*pja. Kiváncsi lennék a szülei büszkék-e a lányuk "sikereire"?

2017. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem! Sőt. Tipikus proletár feje van...
2017. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lóf...akarom mondani, lófejű.
2017. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!