Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem fura házassagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fura házassagban 28 év korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Nő 52 a férfi 80. És kb 10-15 éve házasok.

2020. ápr. 8. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Ááá... Neeem... Biztos nem golddigger a hölgy😂
2020. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣🤞🏻
2020. ápr. 8. 22:50
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Van akinél működik, én is ismerek hasonlót akikről egyébként tudom, hogy valóban szerelemből vannak együtt. Nyilván nem kizárt, hogy anyagi ok vagy egyéb önző ok volt mögötte, ezt csak az tudja aki ismeri őket. De én nem hiszem, hogy valaki leélne így 15 évet, az ilyen pénzre épülő kapcsolatok nem sokáig szoktak tartani.

Amúgy meg ha egyeznek a céljaik meg egy szinten vannak akkor annyira nem számít, hogy ki hány éves. Én az ilyeneket annyira nem tartom furának, én is 10 éve élek nagyobb korkülönbséges kapcsolatban. Persze nem 28 évről van szó, az már nekem is sok lenne. De ha nekik működik akkor működik, ő dolguk. Abszolút nem tartom elképzelhetetlennek, hogy jó lehet egy kapcsolat ekkora korkülönbséggel is.

2020. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyik barátnőm 35 éves. A férje 62. Hát nekem ez soknak tűnik, de ők jól elvannak. A férfi amúgy nagyon jól néz ki a kora ellenére és szórakoztató.

Viszont nekem is folyamatosan az jár a fejemben, hogy mi van ha totál lerobban, mondjuk 75 évesen és aztán azzal telik életed hátralévő része, hogy ápolod+aggódhatsz a saját szüleidért is.

2020. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

50 és 80-nál, kívülről igen.

Viszont nyilván leéltek együtt vagy 30 évet, és akkor egyáltalán nem fura. Abban a kapcsolatban benne kell lenni.

Biztos vannak gyerekek. A szerelem, szeretet nem korfüggő, sem oda, sem vissza.

Ismerek olyan házaspárokat, nem is egyet, ahol a nő idősebb 10, a másiknál 15 évvel. Szerelemmel szeretik egymást, felnevelték a gyerekeket, unokákat.

Szimbiózisban erős kötelékben élnek. Bizony, van ilyen.

amúgy még a 20. század elején is gyakori volt a nagy korkülönbség, ugyanis akkoriban a családfő el tudta tartani a családot, a férfi dolgozott, az asszony háztartást vezetett, nevelte, gondozta a gyerekeket.

A férfi akkor házasodott, amikor már volt egzisztenciája, biztos munkahelye. A leányokat meg tisztes polgárlánynak nevelték, pl. az Angol kisasszonyoknál általános műveltséget kaptak, németül, franciául tanultak, irodalmat, levelezést, hivatalos ügyintézést tanultak, megtanultak varrni kézzel, géppel, hogy a család ruházatát majd gondozni tudják, megtanultak gazdálkodni, főzni, a pénzzel bánni.


Nos, mikor úgy 18 éves korukban elvégezték az iskolát, akkor leginkább 30-35 éves, már egzisztenciával rendelkező kérő jött a házhoz. Addigra megvolt a leány stafírungja is. Talán még valami hozomány is.


Ez persze csak egy példa, az általános polgári réteg élet egy szelete volt. Nem új, hogy apányi férfi elvett egy éppen csak a kamaszkorból kilépő leányt.


Ha láttad az Egy magyar nábob c. filmet, abban is ez történik. A férfi férfi marad, szinte, míg él. És egy 80 éves férfi mellett is megmaradhat egy nő igazi nőnek, ha szeretve, becsülve és csodálva van.

2020. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon gusztustalan ezen igy elcsamcsogni. Peldaul regebben talalkoztak, hetven eves koraban meg javaban pasi volt. ( En is voltam szerelmes nem magyar, haja van, foga van, izmos, ferfias hetven evesbe negyvenesen, egy Paul Newman volt.)

De ha trotyi, hogy szellemileg, emberileg mi van koztuk, senki nem tudja es nincs koze.

2020. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
6-os voltam, elnezest, latom, tobb rendes valasz jott, nem ez a hulye aranyasozas. Megnyugodtam.
2020. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látszik, van az a pénz.

Ha pechje van, akkor a bácsika még 10-15 évet élni fog :D

2020. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Jajj, ezen csak csámcsogni lehet. Persze, 35 évesen szerelmes egy közel 70 éves bácsikába. Még el is hisszuk. Vagy valami nagyon nem százas a csajnál.
2020. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincsen persze közös gyerekük, évekkel a házasságuk előtt a nőnek született ballézről egy gyereke. Ennyi.
2020. ápr. 9. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!