Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol tudom megnézni a házasságk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudom megnézni a házasságkötés feltételeit?

Figyelt kérdés
Külföldi nő (közel-kelet) házasodna itteni férfival hol találom melyik oldalon mik a feltételek miket kell csatolni stb? Köszönöm
2020. ápr. 22. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Hivj fel ügyvédet az megmondja
2020. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted az önkormányzatnál az Anyakönyvi Hivatalnál is.

Itt amúgy találtam egy részletes leírást magyar és külföldi állampolgár házasságkötésére vonatkozóan: [link]

2020. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Vigyázz, nehogy csaló legyen. Ha muszlim, akkor csak szigorú szabályokkal házasodhat egy közel keleti muszlim nő egy nem muszlim férfivel. Ha interneten ismerkedtél meg vele akkor azt javaslom, azonnal szakítsd meg vele a "kapcsolatot" és örülj, hogy nem húzott még le.

A te életed, a te döntésed, és tudom, hogy egy idegen szava semmit sem számít, de jól ismerem a közel keleti mentalitást és készítsd a pénztárcádat, mert sokkal anyagiasabbak a közel keleti nők/férfiak, mint az itteni emberek.

Nem rossz indulatból mondom, hanem nagy tapasztalat van mögöttem, sok sok családot ismerek és nem csak dobálózom a szavakkal.

2020. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

lol

2020. ápr. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!