Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodik valaki,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik valaki,ha évek óta szeretője van???

Figyelt kérdés
Hogy képes valaki erre?lezártuk a 3 éves szeretői viszonyt,mert most lesz az esküvője.most teljesen másképp nézek már rá,és nem értem hogy tudta két nővel is ezt megcsinálni, és hogy hogy tudtam a részese lenni,de viszont felek,hogy az esküvő után újra próbálkozni fog nálam,es megint beadom a derekam.hogy lehet valaki ennyire képmutató????????????????????szerintetek újra fog próbálkozni vagy tényleg megszállta a lelkiismeret? És egyáltalán kit szeret az ilyen ember?mindkettőnket,ahogy állítja,vagy épp egyikünket se???

2020. máj. 30. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"hogy lehet valaki ennyire képmutató????????????????????s"


Ennyire szíveden viseled a leendő felesége sorsát? Csak mert veled szemben nem volt képmutató. A másik nővel szemben igen, de már 3 éve. Miért pont most zavar?

2020. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tálalj ki a feleségnek... Bár az is lehet kpen van. :D Talán hármasozhattok is kitudja!
2020. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"most teljesen másképp nézek már rá,és nem értem hogy tudta két nővel is ezt megcsinálni, és hogy hogy tudtam a részese lenni"


3 év után csak most jöttél erre rá? Inkább úgy mondanám, hogy annyira akartad ezt a kapcsolatot, hogy képes voltál 3 évig ürítőlyuk lenni. Ne őt hibáztasd ezek után, mert ő eddig is csak használt és kihasznált és szinte biztos vagyok benne, hogy te ennek tudatában voltál. A szeretők többsége kapcsolatot remél, sőt belemagyarázzák a szerelmet is, de a legtöbb férfi csak extra szexet akar, figyelmet, rajongást, ezért képesek lehazudni a csillagokat is, de ha a szerető ultimátumot adna, valamiért mégsem ő lesz a befutó.

Nem szeret senkit, csak saját magát, neki lesznek gyerekei, utazgatni fog, építkezni, kirándulgatni a feleségével és a gyerekeivel, te kifutsz az időből, gyerek nélkül maradsz, elrepülnek a szép éveid, de ennek a pasinak aki hamis szerelemmel táplálja a rajongásodat, te az utolsó leszel a sorban, néha dob egy kis morzsát neked is, hogy megkapja azt amit otthon nem kap meg, de te akkor sem leszel a kiválasztott, akivel az életét is megosztaná.

Remélem észhez térsz amielőtt visszafogadnád ezt a díszpéldányt!

2020. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
O jajj ismerek hasonló sztorit 😀😀Ugyanez volt csak más datumokkal ,házasság után folytatódott a szerető és akkor már férj viszony rá pár évre a csávó elhagyta a feleségét azért akivel már a házasság előtt is csalta 😀😀Igen a kérdés felmerült mindenkiben ,hogy akkor miért?!???
2020. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerelem szerelem átkozott gyötrelem!
2020. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!