Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek a felesége eligénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a felesége eligénytelenedett szülés után, mikor kezdte visszanyerni a régi szépségét?

Figyelt kérdés
A feleségem egy bomban nő volt szülés előtt. Nem az alakjával van a gond, nagyon szexin telt volt előtte is és ez a forma most is maradt. Nagy mellek és fenék, széles csípő stb. De előtte olyan bomba volt, hogy alig győztek utána megfordulni a férfiak, mindenhol dicsérték. Fenékig érő fekete haj, dögös ruhák, ízléses smink, parfüm stb. Most meg levágatta a haját, a válláig ér, barna lett mellé, igazi tucat tucat haj... A ruhákat is slamposan rakja össze, sem egy csinos együttes, sem egy szoknya vagy kivágottabb dögösebb felső, semmi... Nem is sminkel. Így is szép az arca, de mindig benne volt az plusz, az a "dög". 1 éves a lányunk már... Szerintetek még változhat? A lányunkkal nincs gond, nyugodt kislány, mindig is az volt, segítsége van, el tudunk járni kettesben, nincs agyonnyomva hétköznap, anyagi gondjaink nincsenek és mégis ez van. Mi a megoldás? Megbántani nem akarom, imádom őt
2020. jún. 24. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hadd regenerálódjon a szervezete. Az élet legnagyobb ajándékát adta neked: a gyermeketeket. Kérlek, ne azon gondolkozz, hogy édesanyaként miért nem jár jelenleg talpig sminkben.
2020. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Túlságosan el vagy te kényeztetve. Örülj, hogy szülésig legalább olyan nőd volt, aki ilyen kirakatbaba-p.rnósztár kinézetű tudott lenni neked, nem kis energia lehet a szerencsés genetikán túl.
2020. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Norbi kidobta volna
2020. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem teljesen rendben van hogy 1 éves kisgyerek mellett nem tűsarkúban, miniben tekergeti a valagát babakocsit tolva és tartja oda magát mindenkinek.

Ne haragudj, de amit leírtál az enyhén kuurvás.

És az anyukák azért nem szoktak így kinézni. Se nem praktikus, se nem aktuális.

Ha neked meg csak kuurvákra áll fel, akkor nem vagy férfi.

Egy normális valamire való faszinak feláll a vállig érő barna hajú, smiktelen anyuka fazonú nőjére is.

Ha nem, hát akkor impotens vagy.

2020. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Mert valószínű megszólnák érte hogy: "de hát anya vagy, hogy öltözhetsz/nézhetsz ki így". Tudom, én megkaptam pedig nem voltam kihívóan öltözve.

Vagy úgy érzi anya ként nem teheti meg ugyanazt. Lehet itt találgatni de miért nem kérdezed meg?

2020. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt ugye tudod, hogy egy seggig érő hajat nem kis meló karban tartani? Majd ha te kelsz fel a gyerekhez,te eteted, te cseréld ki a szaros pelust, stb, akkor úgy szólhatod meg a frizuráját, ahogy akarod...
2020. jún. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Amikor a babámmal vagyok elfoglalva, tiszta, ápolt vagyok, de nem vakolom ki magam. Azért sem, mert a kicsi sokszor hozzám bújik, megölelgetjük egymást, összeér az arcunk. Meg nem is érek rá naponta többször sminkelni, sminket igazgatni. A házi munka mellett, a gyerekkel való foglalkozás közben.

Veled van a baj. A feleséged megajándékozott a kislányoddal. Leírod, hogy most is csinos, nem hagyta el magát. Kényelmesebb ruhákat visel, sokat kell mozognia.

A kislányod hamarosan önállóan járni, szaladgálni fog, csak győzze utolérni. Vissza fog alakulni a feleséged alakja is.

Elég ostoba vagy. Szereted te egyáltalán?

Végül is mit gondolsz, te mindig jóképű leszel, nem fog átalakulni az alakod. A genetika sok meglepetést rejtegethet ám!

És akkor a feleséged már nem is fog szeretni, mert kihullott a hajad,

pótfogaid vannak, görbült a hátad?

2020. jún. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

"Akinek a felesége eligénytelenedett szülés után..."

Na, te már ezzel a kezdőmondattal mindent elárultál magadról: empátia zéró, érzelmi intelligencia szintén, biológiai/élettani ismeretek a béka seg.e alatt.

Süt abból, ahogy írsz, hogy a farkad körül forog a világ (szerinted), és számodra a feleséged legnagyobb erénye, hogy lehet vele villogni.

Valószínűleg halvány fingod nincs arról, mit jelent gyereket szülni, majd a szülésből és a hónapokig tartó alvásmegvonásból felépülni. (Vagy esetleg a feleséged annyira meg volt kímélve, hogy sosem kellett háromóránként, esetleg gyakrabban felkelnie a gyerekhez?) Nem tudom, esetleg próbáld ki, milyen úgy dolgozni járni minden nap, hogy soha egyetlen éjszakát sem alhatsz végig, de nemcsak egyszerűen felébresztenek mondjuk minden alvásciklusod felénél, de még észnél is kell lenned közben minimum negyed órát. Szívesen megnéznélek 4-5 ilyen hónap után, mennyire lennél ugyanaz kikent-kifent bájgúnár.

Szívből sajnálom a nőket, akik ilyen pasikhoz kötötték magukat egy életre egy gyerekkel...

2020. jún. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha lesz újra olyan férfi a közelében, aki a nőt látja benne, bókol neki, és érezteti, hogy kívánja. Lehet, hogy nem te leszel az. ☝️
2020. jún. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem szülés után hullani kezdett a hajam és a baba is mindig belekapaszkodott. Ilyenkor szinte mindenki levágatja. De nem értelek, amit írsz az nem igénytelenség. Másik hajszín nem igénytelen, alkaja rendben, ha ketten mentek valahova, biztosan akkor felöltözik csinosan.

A helyzet az, hogy nem imádod ha ilyen kritkusan állsz hozzá. Vegyél neki valami szexi ruhát, mondd, hogy ebben szeretnéd látni amikor legközelebb mentek vacsorázni

2020. jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!