Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Gyerek után jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Gyerek után jobban szerettétek a feleségeteket?

Figyelt kérdés
Tudtál már utána úgy nézni rá, mint egy nőre és nem AZ anyára?

2020. jún. 5. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nőként és anyaként viselkedett szülés után - igen, tudtam rá úgy nézni.

A gyerek születése nem jelenti a másik iránt érzett szeretet csökkenését. Csak sajnos sokan félreértelmezik a dolgot. A FIGYELEM az ami megoszlik, a SZERETET nem. Attól, hogy a családba érkezett egy új jövevény, aki legalább annyi szeretetet fog kapni az apától nem azt jelenti, hogy ezt a szeretetet .... hogy mondjam ... "elvesszük" az anyától.

Az élet átrendeződik a gyerek érkezése után. Szeretni viszont ugyanúgy lehet utána is, ahogy előtte.

2020. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A gyerek megszületése utáni időszak egy elég vegyesfelvágott. Egyrészt jó esetben van egy komoly összefogás, hogy botladozva, ügyetlenkedve, de ellássuk az új jövevényt. Viszont mindketten fáradtak vagyunk, türelmetlenek, az apa eljár dolgozni, ebből következik, hogy ezekben az órákban nem tudja támogatni a feleségét, max telefonon, és ebből konfliktusok származnak. Nincs annyi lehetőség és energia a szeretetteli, intim megnyilvánulásoknak, mint ahogy az korábban volt. Biztos van, ahol olyan az élet, mint a szép stúdiófotókon, ahol a frissen nyírt és borotvált apa és a csinos, ízlésesen sminkelt anya összebújik az alvó csöppség felett és boldogan mosolyog a kamerába, és boldogok, hogy szerelmük immár kiteljesedett egy gyönyörű gyermekben. Nálunk elég sok volt a konfliktus, sok ismerős pár szintén erről számolt be, és a válási statisztikák is azt mutatják, hogy azért nem olyan cukormázas dolog ez, mint ahogy azt le szokás festeni. Jó esetben aztán közösen megoldják a problémákat, és megmaradnak egymás számára férfinek és nőnek.
2020. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ELTE csinált pár éve egy felmérést. A férfiak jelentős része a terhesség 2. fele, és a gyerek 1. szülinapja közti időben lép félre első ízben.
2020. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyban függ attól is, hogy hogy viselkedik az anyuka. Van pár ismerősöm, aki annyira belebuzult a gyerekbe és annyira eldobott minden mást az életében, hogy nem csodálom, hogy apuka kizárva és leszarva érezte magát és pár éven belül váltak
2020. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk minden ok, de sógoréknál nem csodálom, hogy a komám félrement.

A felesége szülés előtt rohadt jó és igényes nő volt, aztán ahogy meglett a gyerek úgy adott le magából mindent.

Értem én, hogy a gyerek még a szokásos műbalhé, de van egy határ.

2020. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem baj, hogy nőként válaszolok a kérdésre.

Engem ugyanúgy szeret és kíván a férjem, ugyanúgy nőként tekint rám. Pedig bent volt a szülésnél (bár csak a fejemnél), végig velünk volt a kórházban, kismilliószor látott szoptatni. A hasam brutál csíkos, striás lett. Mégis ugyanúgy odáig van értem, mint előtte, és mint 10 évvel ezelőtt.

2020. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!