Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pánikrohamom van a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikrohamom van a férjem mellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alkoholista, agresszív, bántalmazó szülő mellett nőttem fel. Szégyellem, de lelkileg sosem voltam erős, inkább instabil.

Felnőtt koromra megerősödtem kicsit, jártam pszichológushoz.

A házasságom is erőt adott, mert jól kijöttünk. Azonban ez egyszer megváltozott, hiszen elkezdett sejtelmes lenni, kevesebbet figyelt rám, idegesítőnek talált. Aztán kiderült hogy megcsalt 1x.

Mivel nem érzelmi alapon csalt meg, hanem egy munkatársával, így nem bontottam fel a házasságot. Megpróbáltuk helyrehozni, de veszekedések vannak. Ha vele vagyok és eszembe jut hogy ez tönkrement, elfojt a pánikroham. Szorongok, ver nagyon a szívem és sírnom kell. Volt hogy nem tudtam aludni és reggelente hánytam.

Párterápiára nem akar menni, a pszichológus pedig a válást ajánlja.

Azért elválni, elszakítani őt a két lányunktól, mert én mentálisan sérült vagyok? Nekem ehhez nincs erőm. Nem akarok kicseszni vele, és a gyerekek életét megbélyegezni. De érzem hogy nem szeret és belebolondulok. Rám sem néz, unottan szól hozzám, a jelenlegi problémáimat is lefikázza, lenézi. Régen nagyon szeretett, de most látom rajta azt a közönyt, azt az undort. Látom rajta hogy nem bír. Egyszer elsírtam magam miután fájt nagyon a hasam és rám se bagózott... ott döglődtem a szobában, azt nem kérdezte meg hogy hogy vagyok. Elszomorít.

Mindig igyekeztem jó feleség lenni, mindent megadtam neki, mindig tiszta ingben járt, vacsora várta az asztalon, törődtem a lelkével és az igényeivel, sokszor erőmön felül... ez most mind a semmibe vész.

Ő nem akar válni, teljesen nem érdekli már ez az egész. Ordibálni annál inkább tud, úgy lecsesz néha hogy remegek.... Egy hétvégét külön töltöttem, a kollegáimmal minden évben eljövünk egy hétvégére egy nyaralóban... 3 napig semmi pánik, semmi fojtó rossz érzés. Nem tudom hogy jutottunk ide, de ez szörnyű.


2020. jún. 28. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút kamu s kérdésed:D Okosabbat nem tudtál kreálni?:D Tele van millió hibával. Látszik, hogy azt sem tudod milyen egy olyan ember, aki bántalmazó szülőkkel nőtt fel, és mennyire erős lelkileg. De segítek: Biztos, hogy sosem lesz pánikrohama és az is biztos, hogy nem egy gyenge, hisztérika, mint amit itt irkálsz, hogy fáj a hasad, és akkor mindenkinek vigyáz állásba kéne állnia.


Azt javaslom, hogy tetesd rendbe az idegeidet első körben, és majd utána írkálj ki kérdéseket, de minden esetre ne olyan emberről próbálj, aki nálad milliószor erősebb.

2020. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Papírzacskóba kell lélegezni.
2020. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért válj el, mert a férjed le se xar, ordítozik, és nem tudsz megmaradni a közelében feszültség nélkül. Nyugodtan zárd ki a két lányod életéből is, nekik sincs szükségük ilyen párkapcsolati mintára. Gondolom, őket is magasról telibe xarja.

Mi tart mellette? Mitől félsz? Anyagi biztonságot nyújt? Vagy miért nem dobod ki végre, mielőtt agyvérzést kapsz egy szép napon?

2020. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed hülye.
2020. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pszichológusodra se hallgatsz, ki vagyok én, hogy megmondjam, mit csinálj? Ne válj el, és pánikolj tovább! Ezt akartad hallani? Én elválnék, de én normális vagyok.
2020. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi, jobb lesz nélküle neked, eleinte nehéz lesz, aztán meglatod majd, hogy jó döntés volt befejezni.
2020. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azért elválni, elszakítani őt a két lányunktól, mert én mentálisan sérült vagyok? Nekem ehhez nincs erőm."


És ezekután leírod, hogy a párod le se szar, szinte utál.

Mivan? Most akkor nem azért kéne elválni, mert nem bír elviselni, hanem azért, mert veled van baj?

Jesszus. Ezt gondold át.

Attól, hogy lelkileg gyenge valaki, még nem kell teljesen hülyének lenni és hagyni tovább bántani magad..

2020. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznált érzelmileg, de most amikor már neked kellene kis érzelmi támogatás akkor "azt már nem" ... Ezzel nem tudsz mit csinálni, lépj túl rajta.
2020. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!