Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne férjem részéről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne férjem részéről a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy felnőtt gyerekünk párjának anyjával férjem régebben flörtölt.Igaz csak kismértékben.Emiatt én nagyon megharagudtam rá,hiszen már házasságban éltünk.Annyit kértem tőle ne találkozzon,ne beszéljen vele.Ő azt mondja nem teheti hiszen gyereke párjának anyja.Ha elmegy gyerekünkhöz segíteni,ott találkozhatnak,ezért megkértem ne menjen.Majd gyerekünk jön haza hogy találkozzunk.Nem bírom elviselni ha az a nő a közelében van.Nagyon összevesztünk ezen.Melyikünknek van igaza?
2020. aug. 8. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem tilthatod meg, hogy elmenjen a gyerekéhez. Nagyon gyerekes ez a hozzá állás, hogy megakarod neki tiltani, ha megakarna csalni úgy is megoldaná.
2020. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyerekedtől csak nem tilthatod el. Teljesen feleslegesen kelted a feszültséget.
2020. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

*Nem bírom elviselni ha az a nő a közelében van


Senkit nem érdekel, hogy te mit bírsz, mit nem.Felnőtt ember, azt csinál amit akar.

2020. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehát ti szívesen elviselnétek hogy férjetek egy másik nővel dumálgat,olyannal tudom hogy tetszik neki?A nő is szemét,próbált nyomulni rá.
2020. aug. 8. 17:58
 5/18 A kérdező kommentje:
3 as egy házasságban élő ember azt csinál amit akar? Hát ez új nekem.
2020. aug. 8. 17:59
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
5 Azt. De egyet biztosan, nem uralkodik a másik emberen, és felnőtt embernek nem szabja meg, hogy mit tehet, mit nem tehet.
2020. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6.Nem tudom nő vagy férfi vagy,de a te elméleted szerint belefér egy házasságba hogy párod flörtölgethet mással.Gratulálok,remélem meg is teszik veled ha szerinted az ilyesmi rendben van.
2020. aug. 8. 18:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit a nőtől, azt nem a gyerekek előtt rendezné, ráadásul ha megcsal azt megteheti bárhol, bármikor és bárkivel.
2020. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8 A férjem nem az a típus aki meg akarna csalni.Csak a nő trükkös viselkedésével be akarja hálózni.Ezt én mint nő,láttam.Ezért nem akarom hogy a közelében legyen.
2020. aug. 8. 18:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akit be lehet hálózni, azt vigyék. Nem a gyereked előtt fog megcsalni, nyugodj meg. Hogy őszinte legyek, ha ilyen birtokló vagy, azzal csak elüldözöd magadtól a másik nőhöz, aki laza meg vicces, nem úgy mint te, a házi sárkány. Ebbe gondolj bele.
2020. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!