Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire utalhat ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ez a viselkedés a férfi részéről? Valósággal megijedtem tőle

Figyelt kérdés
Egy jóképű, okos, művelt férfiról van szó. Elkezdtünk randizni, nagyon illedelmes, kedves, hihetetlenül vonzó. Annyira monoton és nyugodt hangon beszél mindig, semmi nem zökkenti ki a nyugalomból. Romantikus. Eddig 4 randink volt. Amolyan "túl szép, hogy igaz legyen" figura. A legutóbbi randinkon bementünk egy gyorsétterembe, amíg sorban álltunk, addig egy kis dologban eltérő véleményen voltam, mint ő.. erre ő elkezdett "ordibálni" velem és kirohant az étteremből. Ennyira megalázva még sosem éreztem magam, nagyon nehezen tudtam csak visszafogni a sírást. Nem értette, hogy mi bajom van ezzel. Rögtön átváltott és kérte, hogy öleljem meg.
2020. júl. 13. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Ő ilyen, vannak ilyen emberek.
Valami személyiségzavara lehet (pszichopata,nárcisztikus stb.)
Kiakasztottad.
62 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Mi az a "kis dolog"?
2020. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az étel kiválasztása.
2020. júl. 13. 14:38
 3/23 A kérdező kommentje:

Bár az lenne :(

Nem kívánok senkinek egy ilyen "élményt"

2020. júl. 13. 14:39
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kattant figura lehetett.
2020. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy természetesen abbahagytam vele ezek után az ismerkedést. Ha már az elején ilyen..
2020. júl. 13. 14:41
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Megmutatta az igazi személyiségét. A pszichopaták mindig vonzónak tűnnek. Jobb ha soha többé nem is keresed.
2020. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
KAMU!
2020. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%

Hogyan tudtatok hajba kapni olyan pitiáner dolgon, hogy ki mit egyen? Mindenki egye azt, amit akar.

Viszont a kérdésedben óriási ellentmondások vannak. Ezt írod róla:

"...okos, művelt férfiról van szó. Elkezdtünk randizni, nagyon illedelmes, kedves, hihetetlenül vonzó. Annyira monoton és nyugodt hangon beszél mindig, semmi nem zökkenti ki a nyugalomból. Romantikus."

Aztán egy ételkiválasztáson ordibálni kezd veled.

EZ NEM ÍGY VOLT! Írd meg az igazat, tüzetesebben!

2020. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Te ennyire viráglelkű vagy, hogy ha valaki leordibál (csak a saját ostobaságát tükrözi ezzel és mutatja meg a nagyvilágnak), hogy rögtön elkezdesz pityeregni? :D
2020. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Fogtál egy pszichopatát. Gratulálok!
2020. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!