Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van alapja az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja az én gondolatomnak? Zavarhatja a plusz súlyom?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt feljött rám 12 kg. 8 hetes a babám, a 6 hetes vizsgálaton mindent rendben találtak. A férjem mióta megszületett a lányunk, nem kezdeményezett, csak én nála, és 2x visszautasított, mert ő "fáradt", de azért hajnali 2-ig fent volt.

Tegnap előtt mondtam neki, hogy elkezdek majd edzeni. Nagy érdeklődve kérdezte, hogy mit fogok csinálni, hogy fogok edzeni. Ez fura volt nekem, hogy így elkezdett kérdezgetni. Tegnap edzettem, ma meg olyan izomlázam volt, hogy alig bírok menni. Ha ráedzettem volna, begyulladt volna. Ma hazajött, kérdezte, hogy edzettem-e. Erre kicsit kiakadva elkezdett kérdezgetni, hogy miért nem edzettem, meg mi az, hogy nem edzettem.

Szerintem zavarja a plusz súlyom és már nem kíván, azért akarja, hogy edzek. Szerintetek?


2020. aug. 8. 19:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
12%

Jaja....nehezen áll fel neki a látványra.

Puncidat is elhanyagoltad?

2020. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem hinném,hogy kizárólag a súlyoddal van baja,szerintem az is közrejátszik,hogy jött a baba és gondolom az megváltoztat mindent.Amúgy a szoptatással is majd lemennek a kilók.Az èn párom meg akkor basztat,ha edzek mert szerinte a nők csak pasizni járnak a terembe...
2020. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
49%
Jó nagy rakás xar pasid van. Gyerekvállalás előtt ennek semmi jele nem volt?
2020. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

#2

Nem minden nő fogy a szoptatás miatt! Én sem fogytam, pedig 10 hónapig szoptattam. És ha fogy is, attól még nem lesz jó és formás alakja, ahhoz edzés is kell.


#Kérdező

Igen, lehet az a baja. Legalábbis szerintem.

2020. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
34%
Miért lenne valaki egy rakás xar, ha nem kívánja meg +12 kg-mal az asszonyt? Lehet alacsony, és jobban meglátszik rajta.
2020. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%
JHóval többet híztál, ha 12kg plusz maradt rajtad. kb.20 kg a valóság.
2020. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
40%
Ha 12 kg-t híztál volna max.4-5 kg maradt volna rajtad szülés után.
2020. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
58%
8 hetes az a gyerek hát mi a kisf.szomat vár? Nem szeretem amikor valaki évek múltán a gyerekre keni a tulsuyl
2020. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%

*túlsúlyt, de ez túlzás...


Ja, lehetséges. Jó kapcsolat lehet...

2020. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Na ezért nem szülök senkinek. A nő csak egy darab hús a férfiak szemében, semmi más.
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!