Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet valaha is barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valaha is barátnőm úgy, hogy egy épkézláb gondolatom sincs és nem tudok normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
24 vagyok és sosem volt még barátnőm. Aminek az előnytelen külsőmön (alacsony, sovány) felül több oka is van. Egyrészt iszonyatosan nem tudok kommunikálni. A raccsolás mellett nem tudok megfogalmazni egy épkézláb komplexebb mondatot, mert sokszor belekavarodok és nem tudom befejezni/kifejezni magamat. Ezért mindig előtte átgondolom, hogy mit fogok mondani (bárkivel is beszéljek) és utána mondom el az összerakott mondatomat. Természetesen ez eléggé korlátozza a lehetőségeimet. Pedig egyetemista vagyok, szóval nem egy proli szakmunkásra kell gondolnotok az én esetemben. Másrészt nulla gondolatvilágom van. Nincsenek véleményeim, bármiről legyen is szó. Sosincs semmi hozzáfűznivalóm semmihez. Főleg ezért érthetetlen számomra, amikor hallom, hogy sok ember még egy cipőről is órákat képes beszélni. Fogalmam sincs miről lehet egy csajjal órákat beszélgetni (éveken át), még arról sem, hogy hogyan szólítsam le őket. Totál nulla a kommunikációs képességem.

2017. nov. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem lehet véleményed? Ezt nem is értem.
2017. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem akarlak elszomorítani, de így sehogy nem lesz barátnőd. A normális nők többsége nem jön össze olyannal, akivel nem tud órákon keresztül az élet nagy dolgairól beszélgetni. (Vagy akár egy cipőről is ha az jön fel témának)
2017. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el könyveket olvasni. Sok problémádon segíthet, ha nem csak a facebookot olvasod.
2017. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így nem lehet. A külső még nem lenne kizáró ok, mert sok alacsony vézna srácnak van barátnője, de ha a kommunikáció nem működik vagy nincs is, akkor nem is lehet kapcsolatról beszélgetni. Mit kezdenétek egymással?

Próbáld meg fejleszteni magad.

2017. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!