Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

15 éves házasságban élek egy grandiózus pasival. Mindene a pénz,utána jövünk mi a gyerekekkel. Nem iszik, nem agresszív, nem csajozik...de nem is ölelget, utál csokolózni, szex sem a kedvence. Viszont féltékeny és birtokló.

Mindenünk megvan. Nem vagyunk gazdagok,de kényelmesen elünk,jóval átlag felett.

Váljak és éljek átlag alatt? Ez lenne egy lakásban. Vagy adjak meg magamnak es a gyermekeimnek mindent és folytsam el a szexuális vágyaimat?

41 éves vagyok.


2020. aug. 17. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Fojtsd. Tudtad hogy ilyen. Vagy tarts szeretot.
2020. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hendia ***** válasza:
61%

Ahogy olvasom, elég más lehet a szeret nyelvetek ezek szerint. De szerintem így se neked, se a gyerekeknek nem lesz jó hosszú távon. Hisz hiába élsz jó anyagi körülmények közt és kapsz/adsz meg mindet, ha mellette nem tudsz a boldogságban kiteljesedni.


Meg a gyerekek mit fognak érzékelni az egészből? Hogy jól élünk, de anya-apa meg állandó harcban van? Ne úgy legyen, de ha azt látják, hogy te és a férjed hogy viszonyultok egymáshoz, megmaradhat bennük és a későbbiekben ők is hasonlóan viszonyulhatnak másokhoz.

2020. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó!

Milyen harc?Nincs itt semmiféle csata.A fazon ezt adja,a nőnek ez nem elég.

El lehet tolni a biciglit,ha nem megfelelő.

Ja,hogy jó lenne a káposzta és a jóllakott kecske is!

C'est la vie!

A döntéseknek viselni kell a következményeit.

Egyedül a gyerekek ártatlan áldozatok.

2020. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, mindig a válás a legjobb döntés. A szabadság utána kezdődik.
2020. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Semmi harc nincs. Semmi hangos szó. Nyugalom,ezt látják a gyerekek. Mindenük megvan. Elméletileg jo haverok vagyunk. De vagy aszexuális,vagy inpotens meg a szeretet nyelvünk is más.

Nem tudom a szex mennyire fontos. 15 év után működik e máshol. Vagy ott is csak havi egy 5 perces fos.

2020. aug. 17. 09:23
 6/13 anonim ***** válasza:
3as! Bicikli, bicikli!
2020. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele arról, hogy mire vágysz.
2020. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hendia ***** válasza:

Nem szó szerinti harcra gondoltam. A belső vívódások is lehetnek olyan harcok, amiket a kívülállók nem feltétlenül látnak.


A férjednél nem volt olyan múltbéli esemény (akár olyan, ami a ti kapcsolatotok előtt történt), ami miatt fennállhat a mostani helyzet?


Illetve te úgy gondolod, hogy számodra az jó, hogy hosszú távon csak adsz, de alig kapsz vissza pozitív visszajelzés?


Azért nem tudod, hogy jó lehet-e neked mással, máshogy, mert a jelenlegi helyzetedben nem látod azt, hogy kaphatnál többet is. Beleszoktál a 15 év alatt abba, hogy neked csak ennyi jár, ennyit érdemelsz. Egész addig, amíg meg nem tapasztalod az ellenkezőjét.


De mindenek előtt, feltéve ha van rá mód és a férjed is partner benne, próbáljatok beszélni róla. Ha a próbálkozások ellenére se megoldható ez a helyzet, akkor inkább váljatok el, mert az állandó elfojtás senkinek se jó.

2020. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8as!


Köszi.

Párterápiát megjártuk. Kiderült a férjem ilyen. Gyerekkor,mittudomén. Semmit nem valtozott érzelmileg. Beletörődtem, ő nem is érdekel,mint férfi,más meg nincs.

A belső vivodásom egyedül a sok penz testiség nélkül, nélkülözve. Vagy keves pénz,ki tudja hogyan?

Foghatok ki nőcsábász,alkoholistat is,aki a két tinilányommal kikezd.

Honnan tudjam kivel hoz össze a sors?

Annál idegtépőbb nem lenne, ha panelban ülnék a két haragos tinimmel ugyanígy testiseg nelkül.

Lehet az elsőnek lesz igaza....

2020. aug. 17. 10:32
 10/13 hendia ***** válasza:

Meg van a szuverén jogod, hogy eldöntsd, hogy miként és kivel akarsz élni. Ahogy anno nem tudtad, hogy amikor a mostani férjeddel összejöttél, milyen életed lesz, így azt sem tudhatod előre, hogy kit tudna melléd sodorni az élet.


Az én szüleim is elváltak. 10-11 éves voltam. Mindenünk meg volt, lakásfelújítás, nyaralás, jó lét. De 25 év után már nem tudtak együtt élni. Apunak lépett egyet, albérletbe ment, majd saját háza lett. Új felesége van, illetve született neki egy 3. lánya is. Élnek vígan, szeretik egymást, én is kijövök mind a mostoha anyámmal, mind a féltesómmal. Anyum idősek otthonában van. Kisiklott valahol az élete, nem tudta jól menedzselni. Mi pedig vagyunk ketten, az édes testvéremmel és még tán tudat alatt próbáljuk valahogy lemenedzselni a múltbéli történteket, hogy velünk ez ne történjen meg.


Tudom, nincs párhuzam a két történet közt. De van ilyen is.

2020. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!