Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben? (Hazassag vagy valas)

Figyelt kérdés

A ferjem eveken keresztul elhanyagolt. Erzelmileg es testileg egyarant. Rengeteg vitank volt mar,szamtalanszor konyorgotem neki,hogy valahogy hozzuk helyre a hazassagunkat (ket gyermekunk is van) de sosem tortent semmi erdemleges valtozas. A ferjemmel kozoltem,hogy en ezt nem birom tovabb es ezutan nyitni fogok masok fele is,mert nem birom mar elviselni azt a kozonyt amit tole kapok. Igy is lett. Megismerkedtem valakivel (neki egy gyermeke van) es azt hiszem ez a dolog mar kezd egy kicsit tobb lenni. Kezdek erezni iranta. Talalkozni meg szemelyesen nem talalkoztunk,csak telefonon,videohivasban lattuk egymast,illetve regrol ismerem ot,de aztan 11evre megszunt koztunk minden kapcsolat.

A ferjem mindezek utan kozolte,hogy dontsek. Megszakitok azzal az illetovel minden kapcsolatot es helyrehozzuk a hazassagunkat,vagy ennyi volt.(egyebkent mar rengetegszer igerte,hogy oda fogja tenni magat,de mindig csak igergetes maradt) Azt erzem,hogy nem akarom megszakitani a ferfival a kapcsolatot,szuksegem van ra. Viszont a gyerekeim sem szeretnem ha apa nelkul nonenek fel,de boldogtalan sem szeretnek lenni kozben. Mi lehet ilyen esetben a legjobb dontes?! Adnatok a ferjeteknek egy utolso eselyt azok utan,hogy evekig egyedul tartottatok fenn a hazassagot?! Tudnatok meg bizni egyaltalan abban,hogy tenyleg odafigyelne?! Tudnatok ujra szeretni ugy,hogy kozben azt erzitek,hogy ez mar ki lett maxolva es csak ennyi volt benne?!


2020. jan. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem úgy tűnik, ennek a házasságnak már rég vége. Még ha nem is jön össze a dolog a másik férfivel, legalább megadja a kezdő lépést, hogy kiszállj ebből a fosból. Nekem fele ennyire nem volt rossz az exemmel, mégis elváltunk. Mindketten új életet kezdtünk, én férjhez mentem, neki is van 5 éve új kapcsolata, ott közös gyerek is lett. Az évek múlásával nem lesz jobb, csak rosszabb. A gyerekekkel meg ha eddig is foglalkozott, akkor ezután is add meg neki a lehetőséget, ha meg nem, akkor úgyis mindegy.
2020. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A férjed megijedt hogy vége a csendes kényelemnek. Ahogy dobod az új férfit két hét és minden a régi lesz. Talán még dacos is lesz, mert érzelmileg úgymond megcsaltad.

A gyerekeknek sem jó, ha ilyen a családi mintájuk.

Ahogy fentebb is írták, ha nem is jön össze ezzel a férfival, mások maajd bátrabban közelednek feléd.

Kicsit hasonló képpen jártam én is, csak kicsit bonyolultabban. Most nap mint nap eszembe jut, hogy "mi lett volna ha?". Egy darabig volt jobb csak. Mígy érezte a fenyegetést, hogy elhagyom. De így meg nem lehet élni.

2020. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Olyan verzió nem lehet, hogy a férjed szerint ő mindent megtett, de te nem? Mert általában ez szokott lenni a tipikus, hogy mindketten tepernek, csak más irányba.

És akkor is elhagynád, ha nem lenne más a képben?

Sok embernek csak az izgalom hiányzik az életéből, és a változástól ezért érzi magát szerelmesnek, mert akkor még minden új és sok a meglepetés, készülődés, agyalás és persze kíváncsiság a másik iránt. Aztán kiköt egy olyan kapcsolatban, ami 1-2 év múlva ugyanott tart, mert ugyanazokat a hibákat követi el.

Ezt csak elgondolkodtatónak írtam, nem ismerlek titeket.

2020. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, a házasságodnak rég vége. A férjed csak a kényelmes megszokott állóvizet akarja fenntartani, mert az neki megfelel. Nem fogja odatenni magát, vagy ha igen, akkor két hétig kb. Neki az kell, hogy maradj, mindegy, hogyan.

Boríts, Könyörögni fog meg sírdogálni, aztán attól függ, milyen vérmérsekletű, be is durvulhat. Nem valószínű, hogy könnyű lesz. De egy életed van, ugye nem akarod egy szeretetlen otthonban leélni?

2020. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
El se olvastam, de a cim alapjan valas. Ha felmerul ez a kerdes akkor egyertelmu a valasz
2020. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!