Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25-35 év közötti pasik, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 év közötti pasik, mi a véleményetek a házasságról, házasodnátok?

Figyelt kérdés

Kérlek, tényleg 25-35 közöttiek valaszoljanak.

Arra is kíváncsi lennék, hogy miért, úgyhogy köszönöm, ha kommentelsz. (Kort is írj, kérlek).



2020. aug. 26. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, házasodnék.
Igen, ha a páromnak fontos.
Nem, nem is akartam sosem.
Nem, már házasodtam és szívás volt. Többé sosem.
Nem, mert látom a haverjaimon, hogy szívás, én biztos nem csinálom végig ezt, amit ők...
Egyéb, kommentben kifejtem.
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Soha életemben nem akartam megházasodni és gyereket sem akarok. Abszolúte nem vagyok családcentrikus.


egyszerűen hidegen hagy nem foglalkozok vele és semmi hasznát nem látom.


Én élni szeretek, ledolgozzuk a munkaidőnket, megvan a fizetésünk és utazgatunk mindenfelé a világon.

2020. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
1-es jól mondja.
2020. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én házasodnék igen.

27/F

2020. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok vallásos, ez meg onnan ered, na meg amúgysem látom értelmét. Idejét múlt dolog, ma már a kapcsolatok nagyon nagyon ritkán tartanak ki több évnél. Nincs kedvem minden válásnál legatyásodni. :)
2020. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

1,2,4-es jól mondja. Sokkal több felfedezni való dolog van a világban és fontosabb dolgok, mint pl. az utazás és az új élmények. A kapcsolatok pedig ha évek múlva is de tönkremennek előbb utóbb. Már nem a múlt században élünk sajnos. A nők teljesen kihaénnem típusúak, elvárásokat diktálnak, holott sokan nem is tudják fordítva ugyanazt felmutatni.

Le lehet pontozni, de ez ettől még így van, kegyetlen világ lett ez..

Egy utazást, kalandot pedig nem lehet megbánni, azt az emléket nem lehet elvenni többé az embertől, egy fél a kapcsolatból pedig bármikor kiszállhat, "tönkretéve" ezzel a másik életét.

2020. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Igaz 2 évvel túlléptem a korhatárt, de azért válaszolok. Mégegyszer biztos nem házasodnék.
2020. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszek a házasságban...
2020. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26 évesen házasodtam, akkor jó ötletnek tűnt, az akkori fejemmel szerintem most is beleugranék. 15 évvel idősebben, tapasztaltan, elváltan, biztos hogy nem házasodom újra senkivel. Számomra ez egy jó lecke volt, amiért évekig dolgoztam, hajtottam, túlóráztam egyik pillanatról a másikra ment a levesbe, és nem tehettem semmit.
2020. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a hármas válaszoló vagyok és szeretnék továbbra is megállapodni, ha esetleg valakinek lenne kedve komolyabban tervezni.
2020. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!