Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a 40-50 közötti magyar férfiakról?

Figyelt kérdés
párkapcsolat, társkeresés területén gyakori jelenségek

2016. okt. 30. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani, mindegyik más és más. Komolyan nem is értem az ilyen kérdéseket, milyen válaszokra várnál? Nem lehet megmondani, hogy milyenek a 40-50 közti férfiak, rengeteg van belőlük, és mind más!
2016. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Párkapcsolat: elkényelmesedett, lepukkant.

Társkeresés: lepukkant, elkényelmesedett.


:)

2016. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

1-2 embertől eltekintve nyomulós, igénytelen, családos emberek

legtöbbjüknek idétlen perverziói vannak

2016. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos az igénytelen, agyatlan, buta, bunkó, paraszt nyomorékoktól kezdve, az igényes, kedves, intelligens, karizmatikus emberkékig mindenféle van. Ebbe az intervallumba talán (nem biztos) belefér az a párszázezer ember akikről a kérdés szól.
2016. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 omba ***** válasza:
44%

Egyetértek:

"párkapcsolat, társkeresés területén gyakori jelenségek"

szerintem a "jelenség" jobb megfogalmazás volna.


Annyi egészen biztos, hogy két éve 600 ezer volt belőlük.

2016. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Titusztitusz ***** válasza:
44%
Lepukkant megjelenésü,kiégett,elhízott,lerobbant egészségü az álltalam ismert 40-es,50-es ürgék világa jórészt...Bár énis ez a korosztály vagyok,dehát akárcsak gyerekként,vagy bármi más életkorban is,úgy én most is kilógok a sorbol...Meg az átlagbol...(Szóval amit írtam fentebb,annak pont az ellenkezője igaz rám,személy szerint...)
2016. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Bírom ezt a Titusz x2-t, akárhol megjelenik akármit ír egyből 0 %-a van :D Valami antirajongótábort hurcol maga után. Ha így megy tovább ő lesz a legkisebb százalékú kommentelő.


A kérdésre meg-pocakos alpári bunkó,alkesz-avagy pocakos lusta pénzes "döbrögi uraság" valami nagy autóban pöffeszkedve.

kevés kivétel akad, de azért akad

2016. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Titusztitusz ***** válasza:
26%
Kedves 7-es...Ha gondolod,csak szavazd le nyugodtan pl. ezt a mostani hsz-emet is...Egészségedre...(Neked is, és bárki másnak is...)Ugyanis én meg pont az olyan szánalmas nyomorultakat bírom,akik azt hiszik itt,hogy bármi jelentősége is van annak,hogy "ki hány százalékon áll"...Elárulok neked egy nagy titkot:Semmi jelentősége sincs a dolognak...Ha volna,akkor talán énis regiznék még vagy 4-5 nicknevet magamnak,és vígan szavazgatnék a saját hsz-eimre,mint ahogyan az népszokás ezen a portálon némelyeknél...Aztán hidd el,napokon belül énis állnék vagy 80%-on...Legalább...De látod,eszemben sincs ilyet tenni,az ebböl fakadó következtetések levonását pedig rád bízom akkor...
2016. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

Én értem a kérdést:-)

Dehogynem lehet általánosítani! Ha összehasonlítod a magyar férfiakat az ugyanebbe a korosztályba tartozó pl német vagy angol férfiakkal.

És tudod milyenek ilyen szemüveggel nézve a 40-50 körüli magyar férfiak? Borzalmasak! Testileg le vannak pukkanva (elhízottak, az egészségtelen kajától ronda a bőrük). Agyilag meg megzakkantak, mert agyukra ment az egzisztencia-para.

El nem hiszitek, mekkora a különbség egy 40-50 éves német és egy ugyanilyen korú magyar férfi között.

A munkám révén bőven találkozom mindkét nációval. Szakmai és karrierhátterüket tekintve hasonló férfiakról beszélünk. És el nem hinnétek, milyen különbség van német és magyar között mind mentális mind fizikai állapotot, kedélyállapotot stb illetően.

2016. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Titusztitusz ***** válasza:
58%
9-es...Lehet hogy különböző körökben mozgunk,de én láttam mondjuk idén is német pacákokat,itt Magyarországon...(Turista minőségben...)Éshát én úgy vélem,hogy semmivel sem jobbak megjelenés tekintetében,mint a hazai ürgék...Nekem a tapasztalataim alapján a következő kép ügrik be egy 40-50 éves német csókárol:Bermudagatyás,széthízott fejü és testü,nagy hangon "ancigcvancigozó" nagyképü,a sz.ros pénzére eszét játszó bohóc képe ugrik be mindig az ilyen koru német férfiakrol...Vagy legalábbis a német turistákrol...
2016. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!