Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki azt mondja, ha nincs szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja, ha nincs szex az még nem váló ok, az hogy küzdi le a természetes vágyait?

Figyelt kérdés
Mit csinál ha már nagyon vágyik egy ferfi/nő erintesere, orgazmusra stb. Van helyzet mikor belefer a szerető? Sokan mondják, hogy butaság csak szex miatt válni.

#válás #vágyakozás #Nincs szzex
2020. aug. 29. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért olyan nehéz elképzelni, hogy mindenkinél más a fontos egy kapcsolatban? Vannak párok, akik közös megegyezés alapján nem szexelnek, mert egyikük sem élvezi a dolgot (nem a párjával, hanem úgy általában) és boldogan élnek együtt akár egy életen át, mert egyébként minden mást megkapnak a másiktól.
2020. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Vagy monjduk maszturbálnak? Én személy szerint elválnék ha tartósan nem lenne szex egyáltalán a házasságunkban, de nem tekintek űrlényként arra, aki nem: ez nem mindenkinek egyformán fontos, van, aki nem igényli (annyira) egy férfi/nő érintését (orgazmus meg ugye elérhető egyedül is).
2020. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Ha nő vagy, akkor jogodban áll szeretőt tartani. Mivel az a féreg férjed nem adja meg neked, ami jár.

Ha férfi vagy, akkor ki kell bírod! Féreg vagy, ha a farkad vezérel!

2020. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Emlékszem pár éve feltettem valami hasonló kérdést.. Amikor erre a pontra elér valaki az már átrágta oda-vissza..

Ha nincs szex, az azt jelenti valamelyikőtöknek elmúltak az érzései...

Én azóta elváltam és szerelmes lettem és mindennap szerelmeskedünk... Ne kínozd magad.. Ezt a kis időt kár elpocsékolni...

2020. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni döntés , és igények kérdése.

Én biztos hogy nem tudnék szex nélkül élni valakivel. Meg úgy sem hogy szexelni máshoz járok.

Ott vagytok együtt , megkívánod, de ő elutasít, mert nem akar ilyen formán téged. És ezt naponta , hetente, stb... Köszönöm de nem, nem kívánom ezt naponta átélni, akkor inkább vagyok egyedül és próbálom megtalálni akivel minden téren passzolunk.

2020. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság csak a szex miatt válni. Nálunk van szex, viszont én sokkal aktívabb és bevállalósabn vagyok, és a férjem ugy gondolja, mire ő nem nyitott azt oldjam meg mással ... ezt néha ha vitázunk ilyenről a fejemhez vágja, aztán persze kibékülünk és minden megy tovább, de részemről én éltem a lehetőséggel már párszor. Ettől mi jól megvagyunk, aránylag keveset veszekedünk és nem válnék el igy, más lenne a tészta ha egyaltalan nem kívánna engem és azt sem egedné hogy mással elégíttessem ki magam
2020. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os utána nincs lelkiismeret furdalásod?
2020. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De van..de az idő elsimítja.
2020. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!